Jeśli śniła Ci się Tabletka lub Tabletki to spodziewaj się dobrej passy w istotnych dla Ciebie dziedzinach. Tabletka we śnie symbolizuje mobilizację i przypływ energii a także sprzyjające okoliczności, które pozwolą Ci realizować Twoje plany.

Sennik wprost mówi o tym, że do interpretacji bardzo ważne jest to, jakie tabletki są we śnie. Czy są to jakieś witaminy, probiotyki, czy może jakieś psychotropy lub antybiotyki. To wszystko jest bardzo ważne. Ważne również jest to, dlaczego bierzesz te tabletki oraz jak długo. Przy interpretacji tego snu powinieneś również sobie odpowiedzieć na pytanie czy te tabletki wpływają na Twoje zachowanie.

Dla niektórych osób taki sen może być oznaką podświadomej obawy o własne zdrowie. Być może ignorujesz niektóre symptomy lub zwlekasz z wizytą u lekarza. W większości przypadków, to nic takiego, niemniej jednak warto skonsultować nasze podejrzenia ze specjalistą.

Branie tabletek we śnie, to też oznaka, że czegoś brakuje Ci w prawdziwym życiu. Dla jednych mogą to być bliższe relacje z drugą osobą i chęć bycia zrozumianym. Dla innych może to być zmiana stylu życia i wyjazd w ciekawą podróż.

Czy miałeś sen, w którym bierzesz większą, niż zalecaną dawkę leku? Jest to niekorzystny znak. Taki sen może mówić śniącemu, że nadszedł czas, aby dokonać zmian w swoim życiu. Teraz jest moment, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i powalczyć o swoją przyszłość. W wielu przypadkach dokonane zmiany będą miały pozytywny skutek.

Czy brałeś tabletki w pracy we śnie? Jest to szczególnie korzystny znak. Uda Ci się zrealizować większość planów, a Twoje inwestycje przyniosą zysk. Warto skorzystać z tego okresu, aby wdrożyć resztę swoich planów, bo istnieje szansa na ich szybką realizację.

Widziałeś jak ktoś inny przyjmuje tabletki? Może to zwiastować, że bliska Ci osoba będzie potrzebowała Twojej pomocy, ale tego pierwsza nie powie. Radzi się, aby częściej rozmawiać z osobami, które są Ci ważne. Tylko tak będziesz wiedział czy ktoś ma problemy.