Sny o przytulaniu to domena osób ciepłych i otwartych and także tych, które potrzebują w danym momencie życia wsparcia emocjonalnego.

W pierwszym przypadku Przytulanie we śnie jest odzwierciedleniem pozytywnego usposobienia śniącego i jego ciepłych stosunków z bliskimi. Sen o przytulaniu przydarza się często matkom, które przytulaja dzieci lub osobom będącym w ciepłych związkach. W tym wypadku sen jest odzwierciedleniem harmoniim, poczucia bezpieczeństwa i pozytywnych emocji wypełniajacyh życie śniącego.

W drugim wypadku Przytulanie we śnie może być odzwierciedleniem tęsknoty za bliskością z drugą osobą. Taki sen może też byc rezultatem chwilowego poczucia niepewnosci lub zagrożenia.
Sny o przytulaniu rzadko zwiastują jakieś wydarzenia, raczej są postrzegane jako projekcja emocjonalnych potrzeb śniącego, często świadczą o jego wrażliwości i emocjonalności.

Jeśli przytulałeś się z kimś w smutku lub płaczu, podobna wizja czeka Cię w prawdziwym życiu. Być może nadchodzą problemy rodzinne lub problemy w kontaktach z płcią przeciwną. Spróbuj być cierpliwy i wyrozumiały, nawet jeśli druga strona będzie zachować w sposób egoistyczny i niedojrzały. Ten stan rzeczy minie, a Twoje wsparcie emocjonalne zacementuje Twój związek na lepsze.

Jeśli oprócz przytulanek były również pocałunki, to interpretacja takiego snu może być całkiem sprzeczna. Całowanie się z ukochaną osobą w uścisku może zwiastować wasze rozstanie w prawdziwym życiu. Jeśli całowałeś się inną dziewczyną, to wtedy czeka Cię ocieplenie nastrojów w związku i rozkwit miłości.

Mężczyzna, który śnił, że przytula się z innym facetem może być symbolem braterstwa i przyjaźni. Szczególnie jeśli osoba, którą przytulałeś jest Twoim przyjacielem. Taki sen mówi, że ta osoba jest Ci tak bliska niczym brat.

Jeśli widziałeś jak Twoja druga połówka przytula się z inną osobą, to wtedy jest to negatywny znak. Taki sen wskazuje na Twoją zazdrość, która towarzyszy Ci w prawdziwym życiu. Zbyt bardzo próbujesz podporządkować kogoś swojej woli. Twoja nieufność w związku może mieć bardzo poważne konsekwencje, dlatego spróbuj pozbyć się tej toksycznej cechy.