Sen o czarnym ptaku może zwiastować okres złego samopoczucia, depresji i smutku wynikających z trudnych relacji w obrębie najbliższej rodziny. Czarny ptak we śnie symbolizuje brak zrozumienia pomiędzy rodzicami a dziećmi, rozgoryczenie i pretensje. Ptak może przyśnić się dzieciom, które czują się odrzucone ale nie potrafią tego wyartykułować lub rodzicom, którzy czuja, że ich dzieci się od nich oddalają lecz nie potrafią nic zrobić aby to naprawić. Czarny ptak we śnie to ponury zwiastun ale pocieszające jest to, kłopoty, które zapowiada są przejściowe.

A może to Ty byłeś czarnym ptakiem i wyrosły Ci skrzydła na plecach?

Jeśli wyrosły Ci skrzydła na plecach, może to sugerować niepokój i troskę o Twoją ukochaną osobę, która na przykład wyruszyła w długą podróż. Zobaczenie we śnie skrzydełek kurczaka może oznaczać, że śniący z godnością poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu i problemami.

A co oznacza sen, że latasz wśród czarnych ptaków? Taki sen może symbolizować brak wiary w siebie i swoje możliwości. Lękasz się, że brakuje Ci doświadczenia oraz determinacji, aby zrealizować swoje wymarzone cele. Lecąc wśród czarnych ptaków, możesz widzieć świat przez szare szkła – nawet w rzeczywistości. Na początku powinnaś się skupić na bardziej przyziemnych celach, tych, które wiesz, że będziesz w stanie zrealizować. Krok po kroczku, idź dalej, a w końcu nawet najbardziej ambitne plany będą w zasięgu Twoich rąk.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów i udostępniania ich na facebooku.