Sny o czarach są odzwierciedleniem wiary w moc sprawczą i inicjatywy śniącego. Osoby, które widzą siebie we śnie jako czarodzieja często osiągają sukcesy dzięki własnym staraniom i pracy. Jeśli przytrafił Ci się sen o czarach to spodziewaj się dobrej passy, los będzie sprzyjał realizacji Twoich zamierzeń. Sen o czarach to dobra wróżba dla rozpoczynających nowe przedsięwzięcia. Jeśli widziałeś we śnie siebie jako czarodzieja to spodziewaj się przypływu energii i inwencji twórczej. Jeśli śniło ci się, ze obserwujesz czarodzieja to znak, ze za dużo myślisz i analizujesz zamiast działać.

Magia często zdaje się być ostatnią nadzieją dla ludzi w problemie. Kiedy wszystko już zawiedzie, nawet wiara, ludzie biorą się za to co im pozostało. Jeśli w prawdziwym życiu wydarzyło się coś co Cie w zasadzie wgniotło w ziemię, a we śnie zobaczyłeś kobietę przepowiadającą przyszłość, rozważ wizytę u wróżki.

Jeśli znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji, a we śnie ujrzałeś kobietę czarodziejkę, oznacza to, że nie masz już sił na radzenie sobie z problemami. Bardzo możliwe, że jesteś już na skraju wycieńczenia i powinieneś chociaż na chwilę odpuścić. Nikt nie jest w stanie ciągle walczyć, a odpoczynek jednak pozwoli Ci się zregenerować.  Rozważ udanie się na urlop, a jeśli nie masz takiej możliwości to wyjedź chociażby na weekend.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: magia, czary