Malarka we śnie znaczenie | Sennik Online

Malarka – sen o malarzu / malarce zapowiada, że spotkasz kogoś, kto pomoże Ci się uwolnić od problemów, które ciągną się za Tobą od dawna.

Działania we śnie ostrzegają: śniący ma nierealistyczne plany. Musi on postrzegać środowisko bardziej realistycznie i na tej podstawie tworzyć plany. Widzieć we śnie jak doszło do malowania obrazu, oznacza, zgodnie z marzeniami: poniesie straty, ale jeśli jesteś na nie gotowy – możesz zminimalizować szkody. Dlaczego marzę o namalowaniu obrazu? Śpiący na jawie szuka samotności, by delektować się wrażeniami pięknego wnętrza. Ale sen informuje o braku szczerej komunikacji.

We śnie malowanym na płótnie farbami olejnymi? Śniący ostrzega: możesz zostać wciągnięty w podejrzane przedsięwzięcie. Postaraj się nie spotkać w oszustwie. O czym śnisz, aby rysować akwarelami? Śniący czeka na nowe wrażenia – od ciekawych znajomości, sytuacji, kulturalnego spędzania czasu. Śniło Ci się, że właśnie skończyłeś rysować akwarelami? Sen sugeruje: czerp przyjemność z efektów swojej pracy. Zrelaksuj się i ciesz się z pomyślnego zakończenia sprawy przed postawieniem nowych zadań.

O czym śnisz używając żółtego gwaszu? Bez wątpienia oznacza to, że jesteś gotowy podzielić się swoją siłą, entuzjazmem, energią z innymi. Śniłeś o pięknym rysunku farbami? Śniący zapowiada: otrzymasz bardzo dobrą nagrodę za pracę o średniej złożoności.

Malować wzory na naczyniach oznacza: stworzy komfort w swoim domu i będzie on wypełniony dobrobytem. Narysować kwiaty na planie – zapowiedź miłości.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.