Sen o byłym facecie jest odzwierciedleniem silnej więzi łączącej was w przeszłości. Generalnie Były facet we śnie może utożsamiać Twoją ukrytą tęsknotę i potrzebę jego bliskości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym Twój Były facet Cię przytula, całuje lub w inny sposób okazuje uczucia możesz się spodziewać, że on nadal myśli o Tobie i darzy Cię sentymentem.

Jeśli we śnie widzisz byłego faceta z inną kobietą to może to oznaczać, że jego uczucia są skierowane ku innej osobie.

Jeśli widzisz we śnie byłego faceta odwróconego plecami lub nie możesz rozpoznać jego twarzy to spodziewaj się, że jego uczucia do Ciebie są raczej chłodne.

Czy w swoim śnie całowałaś się ze swoim byłym facetem? Jak wyjaśnia klasyczna interpretacja snu – w rzeczywistości coś może wkrótce Ciebie mocno zaskoczyć.

Sen o akcie seksualnym – zaostrzenie starego konfliktu.
Ponowne rozstanie się z byłym? Przygotuj się na nowe spotkania i kłótnie. Pomyślnie natomiast pójdą przemiany na froncie zawodowym.

Czy w swoim śnie spoliczkowałaś swojego byłego chłopaka? Może to być manifestacja o chęci pokazania własnej wartości.

Zobaczyć we śnie byłego faceta, może być również znakiem, że wkrótce wykonasz jakieś frywolne działanie? Uważaj, bo to może doprowadzić Cię do gorzkich konsekwencji.

Według współczesnej książki ze snami – jeśli w swoim śnie widziałeś jak były facet wyznaje Ci miłość, to w rzeczywistości przygotuj się na niespodzianki, w tym niezbyt dobre.

Śmierć byłego partnera we śnie może oznaczać, że ​​wkrótce będziesz się żenić lub mieć dziecko.

Nierzadko sen, w którym widziałaś byłego kochanka, wiąże się z podświadomym porównaniem go z obecnym partnerem. Po takim śnie musisz spróbować kontrolować swoje działania i słowa, aby nie sprowokować sporów ze swoim ukochanym.

Były partner może również symbolizować podświadome obawy kobiety o możliwej zdradzie. Jeśli we śnie Twój były jest na Ciebie zły i wyrzuca cię za drzwi za niewierność, to będziesz godna szacunku i zaufania swojego obecnego ukochanego.