Jeśli śniły Ci sie Zapowiedzi przedślubne to zastanów się czy zbyt optymistycznie nie oceniasz swojego partnera i jego uczuć do Ciebie. Sen o zapowiedziach przedślubnych przestrzega przed zbytnią wiarą w uczucia ukochanej osoby i naiwnym traktowaniem obietnic. Często zdarza sie, że osoby, które śnią o swoich zapowiedziach przedślubnych doświadczają rozczarowania miłosnego ponieważ nie za bardzo wierzyły pozorom.

Jeśli jesteś osobą od dłuższego czasu samotną, sen o ślubie symbolizuje Twój wewnętrzny dramat jakim jest owa samotność. Osoby bez partnera śniące o ślubie nie chcą zazwyczaj przyznać, że Samotność im przeszkadza, że jest dla nich dużym problemem. Prawdopodobnie jest tak również z Tobą. Sny o ślubie lub weselu są wypieranymi przez Twoją podświadomość pragnieniami posiadania bratniej duszy. Nie ma w tym nic ani złego, ani dziwnego.

Nikt nie jest samotną wyspą, każdy potrzebuje w swoim życiu oparcia jakim jest druga osoba. Nie ignoruj tych znaków jakim są Twoje sny i podejmij poważne kroki w celu zmiany istniejącego stanu rzeczy – Czas podjąć aktywne kroki ku poznaniu nowych osób i utrzymania dobrych stosunków ze starymi znajomymi.

Jeśli jesteś osobą, która znalazła już swoją drugą połówkę, ale nie podjęliście jeszcze decyzji o wspólnym życiu, sen o ślubie jest projekcją pragnienia poślubienia drogiej Ci osoby. Czas zacząć poważniej myśleć nad związaniem się z Twoim partnerem/ partnerką na całe życie. Pamiętaj jednak, by nie podejmować tej decyzji w oparciu tylko o sny! Decyzja o ślubie musi być najbardziej racjonalną decyzją w naszym życiu i wbrew pozorom musi być pozbawiona wszelkich emocji. 

Jakie są inne interpretacje?

Jeśli jesteś osobą zamężną, u której raz na jakiś Czas pojawiają się sny o ślubie lub weselu oznaczają one niezadowolenie z dotychczasowego pożycia małżeńskiego. Czy ostatnimi czasy zdarza Ci się często kłócić z mężem? Może Wasze pożycie seksualne nie jest takie jakiego byś sobie życzyła? Czy istniejąca miedzy Wami więź zaczyna się rozluźniać i zanikać? Jeśli tak owe sny symbolizują Twoje ukryte wołanie o rozwiązanie tej sytuacji.