Jeśli śniło Ci się, że jesteś biedny, cierpisz z powodu niedostatku to może to oznaczać, że na co Dzień za bardzo martwisz się o pieniądze.

Symbolika niedostatku w snach – sennik

Sen o niedostatku sygnalizuje, że podchodzisz do pieniędzy w negatywny sposób ponieważ postrzegasz je jako coś czego ciągle brakuje i nie zaspakaja Twoich potrzeb, powodując w konsekwencji ciągłe napięcia.

Sny, w których widzisz siebie jako biedaka warto potraktować jako sygnał przestrzegający przed takim myśleniem i raczej starać się zmienić tok myślenia na pozytywny – postrzegając pieniądze jako rzecz nabytą. Pieniądze do nas przychodzą i odchodzą, pomagają utrzymać bezpieczeństwo ale nie powinny powodować, że w ciągłej obawie o ich brak czujemy się zagrożeni

Ubóstwo w domu oznacza: śniący musi zdać sobie sprawę z problemów swojego środowiska. Taka sytuacja w domu wskazuje, że zbliża się okres niepokoju, rozpaczy.

Jak interpretować popularne sny o niedostatku?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • być biednym – poprawienia samopoczucia;
  • być biednym w dobrobycie – stracić swoją pozycję;
  • osoby postronne – wkrótce zwrócą się do śniącego o pomoc;
  • krewni – poniosą jakąś stratę;
  • aby zobaczyć ubóstwo rodziców – czekasz na straty materialne lub moralne;
  • córka – przed nieszczęściem;
  • przyjaciel – są straty, niepokoje;
  • awać jałmużnę – czas zmienić rzeczywiste okoliczności, ponieważ są bardzo irytujące

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.
Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu