Sny o czarach są odzwierciedleniem wiary w moc sprawczą i inicjatywy śniącego. Osoby, które widzą siebie we śnie jako czarodzieja często osiągają sukcesy dzięki własnym staraniom i pracy. Jeśli przytrafił Ci się sen o czarach to spodziewaj się dobrej passy, los będzie sprzyjał realizacji Twoich zamierzeń. Sen o czarach to dobra wróżba dla rozpoczynających nowe przedsięwzięcia. Jeśli widziałeś we śnie siebie jako czarodzieja to spodziewaj się przypływu energii i inwencji twórczej. Jeśli śniło ci się, ze obserwujesz czarodzieja to znak, ze za dużo myślisz i analizujesz zamiast działać.

Dla niektórych osób taka wizja nocna mówi, że jesteśmy bierni w naszym działaniu. Czekamy, aż sprawy w magiczny sposób rozwiążą się same. Pokładamy nadzieję, że ktoś z góry nam udzieli pomocy, której tak bardzo potrzebujemy. Taka postawa może szybko okazać się zgubna. Pamiętaj, że bycie religijnym nie jest złe, a szukanie ukojenia w Bogu, dla niektórych może okazać się pomocne. Bezczynność jest tym przed czym sennik odradza. Im szybciej weźmiesz los we własne ręce, tym szybciej staniesz się jego Panem lub Panią.

Czy w swoim śnie znajdowałeś się w magicznej krainie? Może to być bardzo pozytywny znak. Sen odwołuje się do naszych odczuć z dzieciństwa, beztroskich czasów kiedy przyszłość nie miała znaczenia. Ten pogodny stan ducha, który będzie Ci towarzyszył pozwoli lepiej realizować swoje plany. Być może nawet otrzymasz dobre wieści, które na zawsze odmienią Twoje życie. Taki sen ma szczególne znaczenie dla osób spodziewających lub starających się o dziecko.

Bycie zaczarowanym we śnie może być objawem zakochania i beztroski. Twoje relacje z drugą osobą nabierają kolorów i czujesz się z tego powodu szczęśliwy. Być może sen podpowiada, że teraz nadszedł dobry moment, aby rozpocząć kolejny etap. Dla osób samotnych jest to również dobry znak. Wkrótce będziecie w stanie poznać ciekawą osobą, z którą nawiążecie dłuższą relację.