Sen o obcym zapowiada, że pojawi się w Twoim życiu osoba, która wywrze na Ciebie ogromny wpływ ale jednocześnie nie będziesz w stanie zaakceptować jej bliskiej obecności. Obcy we śnie często symbolizuje osobę, która pojawia się w rodzinie poprzez związek małżeński.

Co oznacza sen, w którym uciekałaś lub unikałaś obcej osoby?

W rzeczywistości starasz się unikać konfliktów oraz konfrontacji. Wszelkie kłótnie oraz spory bardzo negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie, co też ma wpływ na jakość Twojego dnia. Dla niektórych może być to znak, że żyjesz pod dyktando innych osób. Musisz nauczyć się komunikować swoje potrzeby oraz wyrażać własne uczucia. Nie musisz się godzić na traktowanie, które uważasz za nieuczciwe. Jest mnóstwo sposób na popracowanie nad asertywnością.

Pomaganie obcej osobie we śnie może mówić o Twojej empatycznej stronie. Nie jesteś osobą świętą i jak każdy masz swoje braki. Natomiast dbasz o dobro swoich bliskich i ich potrzeby stawiasz ponad swoje. Krewni oraz znajomi chętnie dzielą się z Tobą własnymi problemami, bo czują, że zawsze ich wysłuchasz i doradzisz. Twoja zdolność dotrzymywania sekretów oznacza także, że wiele osób dzieli się z Tobą własnymi sekretami. Wkrótce ktoś może przyjść do Ciebie po pomoc. Będziesz nie tylko w stanie jej udzielić, ale także odmienisz czyjeś życie na lepsze.

Obcy w domu może mówić o stresie i przemęczeniu w rzeczywistości. Taki sen mogą mieć osoby, którzy się nie wysypiają i nie są w stanie w pełni zregenerować swoich baterii po powrocie do domu. Wpierw należy zidentyfikować co wpływa na jakość Twojego snu i czy jesteś w stanie to zmienić. Wizja jest też sygnałem, że nadszedł czas, żeby zadbać o swoje zdrowie, fizyczne i emocjonalne. Zmiana nawyków żywieniowych ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Rozważ także aktywność fizyczną, zajęcia siłowe, basem lub jazda na rowerze mogą okazać się pomocne. Jeśli nie masz czas, to w wolne dni udaj się na długi spacer po swoim ulubionym parku.