Sen o ćmie jest zapowiedzią niespodziewanych zmian w twoim życiu.Ćma we śnie zapowiada zaskakujące informacje i zwroty o “180 stopni”. Zmiany mogą być związane z przeprowadzką w nowe miejsce. Nie zdziw się, jeśli będziesz zmieniać miejsce zamieszkania ze względu na pracę, albo odziedziczysz Dom w innym kraju. Może się też okazać, że spotkasz osobę, która zupełnie odmieni twoje życie. Ćma we śnie jest ciekawym symbolem, ponieważ zwiastuje najbardziej zaskakujące zdarzenia i zwroty sytuacji, jakie “nawet się nie śniły” osobie, której będą dotyczyć.

Sen jest korzystny szczególnie dla tych, którym się udało zabić owada we śnie. W rzeczywistości będziesz w stanie przezwyciężyć dowolny problem. Wykorzystaj ten czas na realizację swoich planów i nie bój się podejmować ryzyka.

Dla niektórych taki sen może zapowiadać konflikty w rodzinie. Może to być na przykład bezpodstawne oskarżenie i roszczenie wobec Twojej osoby. Sytuacja ta może doprowadzić do sprawy sądowej i zerwaniem kontaktów z bliskimi.

Rozmiar ćmy pomoże Tobie w lepszym zrozumieniu takiego snu. Duża ćma symbolizuje rutynę i nudną robotę. Być może w pracy masz dużo obowiązków, papierkowej roboty, w której nie czujesz się, abyś się rozwijała. Brak perspektyw dalszych w swojej karierze zawodowej powoduje obniżone samopoczucie i gorsze wyniki zawodowe. Sennik radzi, aby skorzystać z urlopu i na poważnie się zastanowić czy to nie jest czas na wprowadzenie zmian w swoim życiu.

Mała ćma we śnie może symbolizować natomiast niepokój oraz obawy. Prawdopodobnie masz nierozwiązane sprawy ze swojej przeszłości, które dają się o sobie znać. Wkrótce będziesz musiała stawić czoła swoim problemom i wykazać się odwagą. Nie bój się skorzystać z pomocy bliskich i przyjaciół, bo nie musisz robić tego sama.

Co oznacza sen, w którym widziałaś więcej, niż jedną ćmę? Może to sugerować, że w rzeczywistości jesteś otoczona przez wielu ludzi, z którymi znajomość nie przynosi Cię większej satysfakcji.