Łańcuch

Łańcuch we śnie znaczenie | Sennik Online

Łańcuch

Sen o łańcuch jest symbolem zniewolenia lub ograniczenia człowieka. W ten sposób ukazywany jest od początku istnienia cywilizacji i kultury.

Jeśli śni Ci się łańcuch, szczególnie jeśli jesteś nim związany/a, oznaczać to może, że na co Dzień czujesz się przez coś zniewolony/a – może to być partner/ka, praca zawodowa, bliskie osoby, miejsce zamieszkania, własna ambicja itd. Jeśli sen o łańcuchu powtarza się, Czas usiąść i spokojnie pomyśleć o tym, co może być jego źródłem, o tym co w Twoim życiu powoduje, że czujesz się zniewolony/a.

Łańcuch może we śnie również przygniatać człowieka do ziemi lub spowalniać jego ruchy. W takim przypadku sen oznacza poczucie zahamowania w życiu osobistym lub/i zawodowym. Takie sny są ściśle związane z poczuciem niezrealizowania się zawodowo, towarzysko itp. Rozwiązanie tych problemów najprawdopodobniej spowoduje ustąpienie snów.

Jeśli we śnie widzisz siebie zakutego w łańcuch, może to oznaczać, że znajdujesz się w trudnym okresie życia. Jeśli zakułeś kogoś w łańcuch oznacza, że posiadasz wiele dźwigni wywierania wpływu na innych. Dzięki temu jesteś w stanie szybciej osiągać swoje cele. Taki sen może zagwarantować osiągnięcie sukcesu, pod warunkiem, że więźniowie w snach byli Tobie wierni.

Widziałeś jak we śnie łańcuch leży na ziemi lub są do niego przykuci Twoi bliscy? Taki sen może być zwiastunem zbliżającej się zdrady. W Twoim otoczeniu znajdują się teraz ludzie, którzy mają ukryte zamiary. Nie muszą to być ludzie, których widziałeś we śnie w łańcuchach. Są oni jedynie odniesieniem do osób z Twojego życia.

Widziałeś jak we śnie byłeś uwięziony z drugą osobą na tym samym łańcuchu? Może być to znak, że wkrótce będziesz miał szansę na ucieczkę od problemów w Twoim życiu. Pamiętaj, że warto jest prosić o pomoc, szczególnie swoich bliskich. Miej na uwadze, że jeśli we śnie, osoba do której byłeś przykuty łańcuchem była cyniczna lub niemiła, może to oznaczać, że za bardzo polegasz na pomocy innych.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *