Anioły we śnie znaczenie | Sennik Online

Anioły we śnie to symbol doznania duchowego, spotkania duszy ze światem metafizycznym. Jeśli miałeś sen o aniele to być może przeżywasz głęboką przemianę wewnętrzną.

Kiedy człowiek widzi we śnie jasny obraz anioła, wtedy nawet nie otrzymawszy od niego żadnych znaków, czuje spokój i wyciszenie. Niebiańscy posłańcy wprowadzą łaskę do prawdziwego życia poprzez swoje występy. Skumulowany biznes – będzie w stanie skutecznie rozwiązywać, sprawiać kłopoty – cofać się, dręczony chorobami – nadejdzie długo oczekiwany powrót do zdrowia. Z takimi snami musimy być ostrożni w naszych pragnieniach.

Sennik interpretuje widok aniołów we śnie jako zapowiedź spełnienia najskrytszych marzeń, do których realizacji wręcz potrzeba było cudu. Może to również oznaczać, że nie jesteś na to gotowy.

Co mogą oznaczać sny z aniołami u samotnej, dojrzałej kobiety? Być może ogarnie ją namiętne uczucie do niewinnego młodego człowieka. Jeśli miała przyjemne uczucia w swoich snach, związek ten doprowadzi do małżeństwa – jednego z tych “w niebie”. W każdym razie, przepowiednia ta przekazywana przez sen erotyczny. Mężczyźni śnią o aniołach, gdy są nasyceni seksualnymi przygodami i jedyną rzeczą, która naprawdę sięga po duszę – emocjonalną intymnością z ciekawą głupią kobietą. Jeśli ktoś śni o posągu anioła lub innym materialnym obrazie niebiańskiego posłańca, to wieszcze zapowiadają: romantyczne relacje będą uzupełnione o cielesne radości.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.