Liczba sześć jest pierwszą liczbą doskonałą, nic więc dziwnego, że symbolizuje doskonałość w wielu kulturach – sześć ramion ma Gwiazda Dawida, szóstaka jest też Hinduskim symbolem równowagi wody i ognia, jest liczbą doskonałości Wisznu. Sen, w którym pojawia się symbol szóstki to zapowiedź harmonii i równowagi w życiu. Niektóre senniki mówią, że Liczba sześć we śnie małżonków wróży długie i szczęśliwe pożycie. Sen o szóstce zapowiada śniącemu zdrowie i powodzenie.

Jak interpretować sny?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Jak objawiła Ci się liczba sześć pięć? Może podczas gry planszowej kostka wskazała szóstkę? Może w totka wygrałeś 6 liczb? A może śniło Ci się, że masz szóstkę dzieci?
  • Co oprócz wskazania liczby sześć działo się w Twoim śnie?
  • Kto był obecny przy okazaniu liczby sześć?
  • Czy brałeś udział w jakimś wydarzeniu w którym np. wszędzie widziałeś liczbę 6? To może dotyczyć wszystkiego. Sześciu uczestników, sześć samochodów, ścian, obrazów, zwierząt.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu

Jeśli powyższe interpretacje nie są wystarczające skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Spróbuj wyszukać takie frazy jak „liczba”, „liczba sześć” itp. Na pewno znajdziesz wiele przeróżnych artykułów.