Sen o abdykacji może zapowiadać rozstanie z partnerem. Nie będzie to jednak bolesne rozstanie i być może poczujesz ulgę związaną pożegnaniem tej osoby. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania zawsze lepiej porozmawiać z drugą osobą o swoich problemach. Nie podejmuj decyzji, których później możesz żałować i wywierają znaczący wpływ na Twoje życie.

Abdykacja z tronu albo z wysokiego urzędu oznacza jeszcze większe zaszczyty, niż się ma. Taki sen może mówić, że w rzeczywistości jesteś osobą skromną lub o niskiej pewności siebie. Masz zwyczaj zaniżania swoich umiejętności co w efekcie sprawia, że sama sobie podcinasz skrzydła. Taki stan rzeczy jest szczególnie niekorzystny przy rozwijaniu własnej kariery zawodowej gdzie takie cechy mogą się okazać niepożądane. Właściwa terapia oraz zmiana nawyków pozwoli Ci lepiej radzić w codziennym życiu.

Abdykacja monarchy – spodziewaj się gości i bólu głowy. Wkrótce możesz zostać wciągnięta w intrygę lub inną aferę bez woli własnego udziału. Z takiego snu może wynikać, że będzie to spór rodzinny, w którym członkowie będą oczekiwali od Ciebie żebyś stanęła po jednej ze stron konfliktu. Należy pamiętać, że brak decyzji tez jest decyzją i Twoje uczucia są równie ważne.

W przypadku jeśli jesteś osobą w związku taki sen może być dla Ciebie niekorzystnym znakiem. Zapowiada on problemy w obecnej relacji i ochłodzenie nastrojów w domu. Być może zbliża się czas poważnych decyzje na temat wspólnej przyszłości gdzie nie ma jasnych odpowiedzi. Terapia dla par może być dla was szczególnie pomocna jeśli szukacie dodatkowej opcji w rozwiązaniu własnego problemu.

Co oznacza taki sen dla osoby samotnej? W rzeczywistości nie przejmujesz się pochwałami, ani krytyką. Konsekwentnie dążysz do własnego celu i nie poddajesz się przy pierwszych oznakach problemu. Niekiedy warto się spodziewać uśmiechu losu i szansy na poznanie ciekawych ludzi. Z niektórymi nawiążesz nie tylko relację przyjacielską, ale także biznesową. Ma to szczególne znaczenie jeśli planujesz jakieś wakacje poza miastem.