Dźwięk we śnie znaczenie | Sennik Online

Dźwięk pojawiający się we śnie może mieć różne znaczenie. Miłe dźwięki – muzyka, szept lub śpiew odzwierciedlają spokojny stan umysłu śpiącego. Nieprzyjemne dźwięki takie jak hałas, krzyk, różne piski i zgrzyty bez wątpienia są sygnałem stresów, napięć i lęków towarzyszących śniącemu.

Sam dźwięk wielu osobom kojarzy się z czymś irytującym / denerwującym. Idąc tym tropem można zinterpretować sen w którym ciąży nam dźwięk wokół nas. Bardzo możliwe, że tyczy się to sfery prywatnej. Może być to związane z natłokiem różnych spraw w domu. Jakie mogą być to sprawy?

Dla niektórych taki sen bez wątpienia jest oznaką, że wkrótce przyjdzie Ci się zmierzyć z konsekwencją własnych snów. Dla jednych będzie to dobry bądź zły znak. Jeśli darzyłeś kogoś zaufaniem i wypowiadałeś się w miłych słowach o danej osobie, to czeka Cię spokój i dobrobyt. Krytyczne słowa w stosunku do drugiej osoby może przynieść Ci wiele zmartwień oraz trosk.

Może być to jakieś ważne wydarzenie, które chcielibyśmy móc lepiej przetworzyć / przetrawić, np. wejście związku na nowy poziom tzn. oświadczyny, separacja, informacja o ciąży.
Dodatkowo często od naszego domu oraz rodziny oczekujemy odpoczynku, spokoju. Coś co pozwoli nam chwilowo odseparować się w pełni od tego co dzieję sie w naszej pracy. Niestety tutaj zdarza się, że spotkamy się z rozczarowaniem, ponieważ po powrocie do domu może się okazać, że czeka nas jeszcze większy nieporządek niż w pracy. Z czego to wynika? A no może wynikać z różnych przyczyn. Dziećmi trzeba się zająć, trzeba im pomóc w odrobieniu pracy domowej itd. Niestety nie da się wtedy odpocząć.

Dźwięk we śnie może także symbolizować, że wkrótce coś przyjdzie z opóźnieniem. Może być to zarówno premia w pracy lub długo oczekiwana decyzja, na którą czekasz. Dla niektórych taki sen może być znakiem odnowienia dawnych znajomości. W Twoim życiu wkrótce może pojawić się osoba, z którą długo nie rozmawiałeś, a odnowienie waszych relacji przyniesie pozytywny skutki dla was obu.