Jeden z najważniejszych brytyjskich filozofów John Locke uważał, że każdy Człowiek po narodzinach jest jak biała karta, którą zapisuje dopiero środowisko, w którym się jednostka wychowuje i rodzina, z którą na co Dzień żyje.

Znaczenie snów z symboliką koloru białego

Biel pojawiająca się we śnie może być chęcią rozpoczęcia czegoś na nowo, pojawia się zazwyczaj u ludzi, przeżywających życiowy zawód będący konsekwencją bądź to nieszczęśliwie zakończonego związku, bądź to popadnięcia w inne osobiste lub finansowe tarapaty. Takie osoby przeżywają na co Dzień pragnienie cofnięcia czasu i odwołania niektórych decyzji. Charakteryzują się również przygaszonym, chwiejnym nastrojem i notorycznie przeżywanym smutkiem.

Pojawiająca się we śnie Biel może też symbolizować chęć życia w czystości zarówno w sferze seksualnej jak i moralnej. Osoby śniące o bieli są zazwyczaj bardzo religijne, zależy im, aby być postrzeganym przez otoczenie jako osoby dobre i bezkonfliktowe. Sny o bieli są projekcją właśnie tych pragnień.

W jakich jeszcze sytuacjach może pojawić się biel w Twoich marzeniach sennych?

Widziałeś we śnie anielsko biały kolor? Taki sen symbolizuje spokój i harmonię w Twoim życiu. Wkrótce odnajdziesz rozwiązanie na trapiące Cię problemy. Jest to sprzyjający czas, że ruszyć dalej i skupić się na samorealizacji. Dla osób samotnych taki sen może zwiastować spotkanie nowej osoby, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Kolor białych włosów we śnie przynosi radość i szczęście. Jeśli Ty miałeś białe włosy, to przygotuj się na wiele interesujących wrażeń w rzeczywistości. Poznasz interesujące osoby, a z niektórymi nawiążesz znajomości, które przyniosą również wiele korzyści zawodowych. Jeśli we śnie Twój rozmówca miał włosy w kolorze jasnej bieli, to może to świadczyć, że wkrótce otrzymasz radę, która będzie niesamowicie pomocna. Biała, długa broda, to spotkanie mentora, który pokieruje Cię w rzeczywistości wskazując właściwą ścieżkę.

Biały kot we śnie jest symbolem bogactwa. Twój stan finansowy wkrótce może ulec zmianie, na lepsze. Być może odziedziczysz po kimś majątek albo otrzymasz awans w pracy. Zwracaj również uwagę na najbliższe propozycje biznesowe.