Sen o zdjęciu podobnie jak sen o lustrze sporo mówi o tym, jak postrzegamy samych siebie lub innych ludzi. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym widzisz własne Zdjęcie. Bazując na tym jakie to Zdjęcie jest, możesz odszyfrować swoje ukryte kompleksy albo to, co w sobie lubisz najbardziej.

Sen o zdjęciu na którym wyglądasz pięknie lub uśmiechasz się może oznaczać że jesteś szczęśliwą i spełnioną osobą. Sen o zdjęciu brzydkim lub posępnym odzwierciedla smutny nastrój i przygnębienie.

Jeśli śniło Ci się, że któryś z elementów Twojego Ciała wygląda na zdjęciu inaczej, wyróżnia się lub wygląda groteskowo np. Nos lub Włosy to bardzo prawdopodobne że ta właśnie część Ciała ma mocno symboliczne znaczenie we śnie. Zagłębiając się bardziej w tego typu analizę możesz zwracać uwagę na to, co te części Ciała symbolizują w Twoim ja i do czego się mogą odnosić. Często osoba, która widzi we śnie z pięknymi gęstymi włosami jest pełna siły i energii. Zdjęcie samej Głowy może odnosić się do intelektu i mądrości. Wielki Nos na zdjęciu może symbolizować rozbudowaną intuicję. Zdjęcie z pięknymi oczami symbolizuje we śnie osobę szczerą. Sen o zdjęciu, na którym dominują Usta odnosi się do namiętności. W ten sam sposób można interpretować Zdjęcie innej osoby. Zwracając uwagę na dominujące elementy zdjęcia możemy. odczytać co jest dla nas istotne w tej osobie i w relacjach nas łączących.

Często sen o czarno-białym zdjęciu mówi o chęci pożegnania lub odcięcia się od kogoś. Jeśli przyśniło Ci się czarno-białe Zdjęcie znanej Ci osoby to znak, że oddalacie się od siebie. Czarno-białe samego siebie mówi, że przeżywasz przemianę wewnętrzną i żegnasz się z pewnymi elementami swojej osobowości.

Zachęcamy do komentowania

Dodatkowo może Cie zainteresować tematyka snów o Utracie bliskiej osoby oraz odczuwaniu lęku we śnie.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny .lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.