Jeśli śniło Ci się ubóstwo, że jesteś biedny, cierpisz z powodu niedostatku to może to oznaczać, że na co Dzień za bardzo martwisz się o pieniądze. Sen o ubóstwie sygnalizuje, że podchodzisz do pieniędzy w negatywny sposób ponieważ postrzegasz je jako coś czego ciągle brakuje i nie zaspakaja Twoich potrzeb, powodując w konsekwencji ciągłe napięcia. Sny, w których widzisz siebie jako biedaka warto potraktować jako sygnał przestrzegający przed takim myśleniem i raczej starać się zmienić tok myślenia na pozytywny – postrzegając pieniądze jako rzecz nabytą. Pieniądze do nas przychodzą i odchodzą, pomagają utrzymać bezpieczeństwo ale nie powinny powodować, że w ciągłej obawie o ich brak czujemy się zagrożeni.

Śniło Ci się, że rodzina przebywa w trudnej sytuacji materialnej? Może być to znak, że wkrótce otrzymasz korzystne wieści. Również pozostali bliscy oraz znajomi w potrzebie zwiastuje radosny okres i odpoczynek.

We śnie widziałeś jednego z członków swojej rodziny jako żebraka na ulicy? Jest to korzystna informacja. Może to wskazywać na dobre samopoczucie wszystkich członków rodziny.

Byłeś ubogi lub żebrakiem we śnie? Może to wskazywać, że odniesiesz sukcesy w swoich ryzykownych przedsięwzięciach. Możliwe jest też, że zostanie zwiększone Twoje wynagrodzenie w pracy lub uzyskasz inny nieoczekiwany zysk.

Co oznacza ubóstwo w domu lub mieszkaniu? Sennik mówi, że nie masz obecnie możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb: zarówno materialnych, jak i emocjonalnych.

Ubóstwo w domu oznacza również, że osoba śniąca musi zdać sobie sprawę z własnych problemów. Przyjrzyj się dokładnie czy środowisko w którym się znajdujesz jest zdrowe dla Ciebie. Być może powinieneś udać się na odpoczynek lub wziąć kilka dni urlopu.

Stagnacja materialna w domu wskazuje również na zbliżający się trudny okres. Jedna interpretacja wskazuje na okres niepokoju i rozpaczy. Trzeba się przygotować mentalnie, aby łatwiej było pokonać pojawiające się trudności.

Ponury sen w ciasnym mieszkaniu, kawalerce? Twoja realizacja biznesu, który miał przynieść szybki dochód, może wkrótce napotkać przeszkody. Z należytą wytrwałością śpiącego można wszystko zrealizować.