Skorpion we śnie to ostrzeżenie przed wrogami, którzy mogą wyrządzić krzywdę. Nie wszystkich wrogów będziesz w stanie rozpoznać na pierwszy rzut oka, niektórzy mogą udawać Twoich przyjaciół. Zwracaj szczególną uwagę na pochlebstwa, bo nie wszystkie będą szczere. Dla osób przedsiębiorczych może być to znak, że należy być czujnym na działanie swojej konkurencji.

Widzieć skorpiona

Możesz stać się ofiarą pomówień i wielu plotek. Pamiętaj, że rodzina i przyjaciele Ciebie wesprą, dlatego nie wahaj się przed proszeniem o pomoc. Dbanie o swoje samopoczucie jest najlepszym planem działania. Weź urlop w pracy jeśli czujesz się przemęczona lub zestresowana, w szczególności jeśli plotki krążą w miejscu pracy. Dobra wiadomość jest taka, że kiedy to się skończy będziesz w stanie lepiej przeciwdziałać takim sytuacjom w przyszłości. Uda Ci się odciąć od toksycznych osób i przekonać się kto na prawdę dba o Twoje dobro.

Ukąszenie skorpiona

Wróży obawy, czasem paniczny niepokój przed przed niesłusznymi oskarżeniami lub wyjawieniem naszych tajemnic bowiem skutki ukąszenia mogą okazać się bardzo bolesne i trudne do naprawienia. Niektórzy sami mogli sobie zapracować na taki los poprzez swoje kłamstwa i nieuczciwość. Wszelka niewierność wobec partnera zostanie szybko odkryta i będzie miało wpływ na całokształt obecnego związku. Drobne kłamstewka, pozornie niewinne mogą mieć poważne konsekwencje. Zastanów się czy warto kłamać, szczególnie osobom najbliższym.

Zabić skorpiona

Zabicie skorpiona we śnie oznacza wyjście cało z trudnej sytuacji spowodowanej pomówieniami. Wykorzystaj ten moment na przeanalizowanie sytuacji i co spowodowało ten niekorzystny obrót spraw. Następnym razem może nie być tak łatwo, dlatego suche fakty i wnioski pozwolą na lepsze radzenie z podobnymi sytuacjami w przyszłości.

Dla osób przedsiębiorczych sen, w którym zabijają skorpiona może być dobrym znakiem. Wizja zwiastuje polepszenie sytuacji finansowej i zadowalające efekty ze swoich działań. Pamiętaj o tym, żeby odpowiednio wynagrodzić swoich pracowników, bo inaczej ryzykujesz, że przejdą oni do konkurencji.