Jeśli śniły Ci się Liście to czeka Cię dostatek i luksus. Będziesz w stanie w krótkim czasie pozyskać fundusze na remont mieszkania lub wymarzone wakacje za granicą. Dla niektórych osób, to znak, że Twoja ciężka praca się opłaci, a w pracy nie tylko zyskasz szacunek współpracowników, ale nawet premię lub awans na wyższe stanowisko.

Dla młodej kobiety taki sen może być znakiem poznania wpływowego oraz ciekawego mężczyzny, z którym uda się nawiązać dłuższą relację. Kobiety w związku nie powinny ulegać pokusom, bo jest to droga do romansu i komplikacji obecnej relacji.

Zielone Liście we śnie to dobra wróżba dla przedsiębiorców i osób podejmujących ryzyko – nowy Interes im się opłaci i przyniesie wielkie korzyści. Wykorzystaj ten czas na realizację dalszych planów biznesowych i nie zwalniaj tempa, teraz los jest po Twojej stronie. Pamiętaj także, żeby nie spędzać dużo czasu w pracy, bo możesz tym zaniedbać bardzo szybko swoje życie osobiste i rodzinne.

Jeśli śni Ci się, że zbierasz suche Liście to znak, ze niedługo będziesz korzystać z profitów swojej ciężkiej pracy. Takie sny są szczególne dobre dla rolników, gdyż jest to symbol bogatych plonów. Niekiedy taki sen może też symbolizować, że pozornie mało znaczący czyn lub gesty może mieć wielki wpływ na Twoje życie.

Sen o zgniłych liściach to Niedostatek i Strata finansowa. W najbliższym czasie warto zaoszczędzić pieniądze i zwracać uwagę na swoje nawyki zakupowe. Nie na każdą sytuację będziesz miał wpływ, dlatego niekiedy warto uzbroić się w cierpliwość. Niekorzystny etap w życiu nie będzie trwał wiecznie, a być może będziesz w stanie wyciągnąć wnioski na przyszłość.

W takim śnie warto zwrócić także uwagę na rodzaj liści. Liść brzozy symbolizuje pojednanie i odbudowanie więzi z osobą, z którą długo nie miałeś kontaktu. Liść dębu natomiast zwiastuje siłę i spokój ducha, którą uda Ci się osiągnąć.