Brudna woda we śnie znaczenie | Sennik Online

Brudna Woda we śnie może oznaczać, że śniący boryka się z emocjami, które powodują u niego poczucie winy. Jeśli śni Ci się, że kąpiesz się w brudnej wodzie to być może masz seksualne fantazje, których nie możesz zaspokoić w obecnym związku.

W prawdziwym życiu kąpiel w brudnej wodzie zazwyczaj jest połączona z takim przebudzeniem się. Organizm zaczyna zupełnie inaczej funkcjonować. We śnie taki stan rzeczy może oznaczać szansę spojrzenia na pewną kwestię z innego punktu widzenia. Może w Twoim życiu dzieje się coś co powinieneś rozważyć? Może pomijasz tak zwaną “drugą stronę medalu”? Nie wszystko jest takie jak się je widzi na pierwszy rzut oka. Spróbuj dostrzec ukryte znaczenie.

Brudną wodę można interpretować spotkanie się z prawdziwym sobą. Każdy w prawdzie jest brudny. Każdy oddaje ekskrementy. Nie ma osób nieskazitelnie czystych, trzeba sobie zdać z tego sprawę. Oznacza to, że kąpiel w brudnej wodzie, może oznaczać postawienie czoła prawdzie. Również podobna interpretacja występuje w śnie z lustrem. Wiele osób nie docenia tego, jak dużo daje spojrzenie wgłąb siebie. Niestety mało kto ma na to czas.

Widziałaś brudną wodę w okresie jesiennym? Taki sen wskazuje na zmęczenie i stres, który dominuje Twoim życiem. Sennik radzi, aby udać się na urlop jeśli masz taką możliwość. Przydatny może być także odpoczynek poza miastem jeśli nie jesteś w stanie zregenerować sił w domu. To nie rozwiąże w pełni Twoich wszystkich problemów, lecz pozwoli nabrać perspektywy i spojrzeć na sytuację pod innym kątem.

Brudna woda we śnie symbolizuje nieczyste myśli. Jeśli śni ci się, że pływasz lub kąpiesz się w brudnej wodzie, lub że obmywa cię brudna woda to wkrótce poczujesz ulgę związana z rozwiązaniem emocjonalnych spraw, które od dawna stanowią dla ciebie problem. Przebaczysz komuś lub ktoś przebaczy tobie. Wyzbędziesz się wyrzutów sumienia lub uwolnisz się od innych ciążących ci emocjonalnych balastów.