Sen o tamponie to domena kobiet pozostających w związku, z którego nie czerpią szczęścia ale brak im odwagi aby walczyć o swoje dobro. Jeśli śnił Ci się Tampon to prawdopodobnie jesteś osobą wrażliwą na ludzka krzywdę, która liczy się z uczuciami innych zapominając o sobie. Z powodu swojej empatii często przedkładasz dobro partnera ponad swoje i pomimo, ze nie odczuwasz radości i spełnienia nie potrafisz tego wyegzekwować od ukochanego.

Sam tampon może być również powiązany z czymś co się wydarzyło w Waszej relacji. Tak to niestety bywa, niektórzy ludzie wyzywają się, czynią sobie różne krzywdy a mimo to ze sobą są latami – czasami niestety różne rzeczy z tego wychodzą. Natomiast w innych przypadkach ludzie, którzy darzą siebie większym szacunkiem też przecież się kłócą. Nieporozumienia i konflikty są chlebem powszednim. Do kłótni może dojść z byle głupoty. Co w takim przypadku? No jak to podczas kłótni – mówimy różne rzeczy. Czasami nawet mówimy rzeczy, których wcale nie myślimy. Niestety po tym jak już coś powiemy, nie da się tego cofnąć. Czasami dla związku wypowiedzenie pewnych słów może oznaczać po prostu koniec. Dlatego warto myśleć co się mówi zanim dane słowa się wypowie.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu