Kolor błękitny we śnie symbolizuje Niebo i wodę, duchowość i mistyczność.

Sen o błękitnym kolorze – do czego nawiązuje?

Sen o błękitnej tonacji nawiązuje do bliskich związków z Bogami, duchowości i emocjonalności. Osoby, które we śnie widzą siebie w błękitnym otoczeniu często charakteryzują się czystością charakteru, delikatnością, mają dobre intencje wobec innych. Ich domeną jest silnie rozwinięta intuicja i empatia.

Sen w którym widzisz siebie w błękicie może świadczyć o trudności z wyrażeniem emocji lub własnego zdania. Być może jest coś co chcesz wyrazić ale brak Ci odwagi aby to powiedzieć. W podobny sposób można interpretować sny o innych osobach pojawiających się w błękitnym otoczeniu – jeśli śni Ci się, ktoś kogo znasz w błękitnym stroju, może to być znak, że osoba ta, ma Ci coś do powiedzenia ale ma problem z wyrażeniem tego. Kolor niebieski we śnie może też być wskazówka aby w trudnych sytuacjach kierować się intuicją.

Jak jeszcze błękit może pojawić się w Twoich marzeniach sennych?

Czy widziałeś kolor włosów o tym kolorze we śnie? Taka wizja może wskazywać na zazdrość, która towarzyszy Ci w prawdziwym życiu. Być może nie jesteś w stanie w pełni zaufać swojej drugiej połówce albo Twoje zaufanie zostało nadużyte. Bez zaufania nie będziesz w stanie zbudować związku o mocnych fundamentów. Sennik radzi, aby poprawić komunikację ze swoją partnerką, gdyż inaczej taka droga niestety może doprowadzić do przykrego rozstania.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.