Być otrutym

Być otrutym we śnie znaczenie | Sennik Online

Być otrutym

Jeśli w Twoim śnie pojawił się motyw w trucizny to uważaj na lekkomyślnie zawierane znajomości, obietnice lub zbyt szybkie okazywanie zaufania nowo poznanym osobom. Jeśli śniło Ci się, że ktoś podał Ci truciznę to spodziewaj się, że Twoja naiwność i ufność w kontaktach z innymi może doprowadzić do rozczarowań i nieporozumień. Sen, którym Ty trujesz kogoś, może zapowiadać, że bardziej lub mniej świadomie skrzywdzisz kogoś, kto Ci zaufał.

Co oznacza sen, w którym zostałeś otruty jadem węża? Bądź ostrożny podczas przyjmowania rad o innych ludzi. Niektóre z nich będą Ci dane w złej wierze, dlatego należy zachować szczególną czujność i podać wnikliwej analizie każde kolejne działanie. Dla osób przedsiębiorczych taka wizja może być sugestią, że Twoja konkurencja będzie próbować użyć nieuczciwych praktyk, aby Cię zniszczyć.

Śniło Ci się, że zostałeś otruty trutką na szczury? Jest to ostrzeżenie, że bliska Ci osoba może dopuścić się zdrady. Niekiedy to też znak, że w Twoim związku dzieją się nieciekawe rzeczy. Ochłodzenie nastrojów i wzajemna niechęć powoli niszczy relację z Twoim partnerką lub partnerem. Być może nadszedł już czas, aby zadać sobie pytanie czy ten związek uda się jeszcze uratować czy może już czas, żeby rozpocząć nowy etap w życiu.

Czy miałeś w sen, w którym przeżyłeś próbę Twojego otrucia? Taki sen może mówić o tym, że będziesz w stanie przezwyciężyć wszelkie zbliżające trudności. Twoja determinacja i cierpliwość będą katalizatorem sukcesu i zmian na lepsze w rzeczywistości. Warto nie zwalniać tempa i kontynuować realizację pozostałych celów, szczególnie, że jest do tego okazja.

Dlaczego miałeś sen, w którym musiałeś ratować osobę otrutą? Być może wkrótce ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Bliska Tobie osoba może znajdować się w potrzebie, a Ty jako jedyny będziesz w stanie pomóc. Twoja pomoc i dobre rady nie zostaną niedostrzeżone, a będą nawet w stanie odmienić czyjeś życie na lepsze.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *