Sen, w którym jesteś Uwięziony może symbolizować pewne trapiące Cię sprawy, których nie potrafisz rozwiązać.

Motyw więzienia w snach – znaczenie według sennika

Więzienie we śnie symbolizuje trudne wybory i sytuacje bez wyjścia. Jeśli przydarzył Ci się, sen, w którym jesteś Uwięziony spodziewaj się, że jakkolwiek nie postąpisz w trudnej sytuacji będą tego dobre i złe skutki. Najlepiej będzie, jeśli pogodzisz się z sytuacją ponieważ nie ma idealnego rozwiązania dla Twoich dylematów.

Taki sen dla niektórych osób jest znakiem, że coraz bardziej czujesz się ograniczana w swoim działaniu. Być może masz surowych rodziców albo zbyt zaborczego partnera. Brak swobody we własnym życiu prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji. Zastanów się czy jesteś w stanie odciąć się od toksycznych osób w swoim życiu. Pamiętaj, że są ludzie, którzy będą chcieli Ci pomóc, dlatego zwracaj szczególną uwagę, bo ta pomoc może przyjść niespodziewanie.

Czy miałaś sen, w którym Twój partner trafił do więzienia? W rzeczywistości może Cię czekać rozczarowanie i smutek. Niekiedy jest to spowodowane, że zbyt wiele oczekujesz od swojego mężczyzny. Zatrzymaj i zastanów się na chwilę czy nie stawiasz swojego partnera zbyt wysoko na piedestale. W przypadku odpowiedzi twierdzącej wszelkie drobne potknięcia i niedoskonałości mogą wydawać się większe, niż jest na prawdę. Warto pamiętać, że nie ma ludzi perfekcyjnych, dlatego we własnym zakresie musisz ocenić czy Twój mężczyzna wystarczająco się stara.

Jakie jeszcze mogą być sny z więzieniem?

A co oznacza sen, w którym ktoś z rodziny siedzi w więzieniu? W rzeczywistości pozwalasz ludziom nadużywać swojego zaufania. Musisz ostrożniej oceniać kiedy Twoja pomoc jest wskazana, a kiedy trzeba powiedzieć nie. W innym przypadku ktoś kiedyś przekroczy granicę i możesz stracić kontakt ze swoją rodziną na długi czas.

Sen, w którym Twoje dzieci są w więzieniu mogą świadczyć o lęku. Niekiedy taki sen będą mieli osoby, których dzieci są w okresie dojrzewania. Kształtowanie się ich dorosłego charakteru powoduje trudności w swobodnej komunikacji w domu.