Hotel we śnie postrzegany może być jako miejsce wypoczynku, ale również jako miejsce schadzek, miejsce schronienia lub ucieczki.

Hotel pojawiać się może w snach osób, które zdradzają swojego partnera/partnerkę i być wyparciem pragnienia wycofania się ze związku. Dotyczy to szczególnie przypadków zdrady poza mieszkaniem kogokolwiek ze związku.

Sen o hotelu może przytrafić się osobom, które mieszkając z partnerem/partnerką przez jakiś czas, zdążyły się znudzić takim stanem rzeczy lub z jakiegoś innego powodu mają dość wspólnego życia i chcą się z niego wycofać. W takich przypadkach Hotel we śnie postrzegany jest jako miejsce schronienia

Hotel jako miejsce schronienia pojawia się też w snach osób, które często nawiedzają myśli o treściach prześladowczych, które boją się miejsca zamieszkania lub okolic swojego domu i często myślą o przeprowadzce.

Pamiętaj przy interpretacji snu w którym widziałeś / widziałaś hotel o tym żeby zwrócić uwagę na to gdzie mieści się ten hotel(kraj w którym mieszkasz? Może coś za granicą? Góry? Nad jeziorem? Morze?). Następnie musisz się zastanowić w jakim celu się tam znalazłeś. Pojechałeś na wakacje z rodziną? Zostawiłeś dzieci w domu z opiekunką, a Żonę zabrałeś na wypoczynek tylko we dwoje? Może wyjechałeś z kochanką poza miasto żeby się wyszaleć? A może wyjechałeś sam żeby od wszystkiego odpocząć i przemyśleć kilka spraw?

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: nocować w hotelu, hotel, mieszkać w hotelu