Laurowe liście we śnie znaczenie | Sennik Online

Symbol zwycięstwa, pokonania przeciwności losu.

Liście laurowe pojawiające się w snach są oznaką dobrego zdrowia, sił witalnych oraz sprawności fizycznej. Dla śniącego mogą być wyrazem życia w zgodzie z własnymi przekonaniami i naturą.

Jeśli widzisz we śnie liście laurowe, to możesz się spodziewać, że w niedługim czasie otrzymasz nagrodę od życia, która wynagrodzi wszystkie Twoje dotychczasowe trudy. Niekiedy mogą oznaczać dla śniącego zbliżające się problemy ze zdrowiem.

Dla osób będących w związku sen o świeżych liściach laurowych wróży szczęśliwe i długie małżeństwo. Dla osób samotnych oznacza to, że poznają oni miłość swojego życia.

Suszone liście laurowe pojawiające się we śnie to znak, że w niedługim czasie nawiążesz nową znajomość z wyjątkową osobą, dzięki której w Twoim sercu zagości radość.

Zrywanie liści laurowych w marzeniu sennym należy potraktować jako przestrogę, przed popełnieniem błędu, z którego konsekwencjami będziemy musieli zmierzyć się w przyszłości.

Śniło Ci się, że dodajesz liście laurowe do zupy lub innych potraw? Przygotuj się na wizytę niezapowiedzianych gości, którzy postanowią zatrzymać się u Ciebie na dłużej.

Jeżeli widzisz we śnie liście laurowe w przyrządzonym daniu, to możesz być spokojny. Omen ten zwiastuje nowe możliwości oraz sukcesy życiowe.

Trzymanie liści laurowych w dłoni, wróży śniącemu nowe wyzwania oraz nadchodzące, duże zmiany w życiu, które korzystnie wpłyną na jego przyszłość.

Gdy we śnie otrzymujesz liście laurowe od innej osoby, otrzymasz nagrodę za swoją ciężką pracę. Sen ten można interpretować także jako osiągnięcie wyznaczonych sobie celów.

Drzewo laurowe pojawiające się w snach zwiastuje kłopoty, utrudnienia, troski, z jakimi przyjdzie Ci się zmagać w niedalekiej przyszłości. Z kolei krzewy laurowe wróżą śniącemu sławę, wielką miłość oraz liczne sukcesy zawodowe.