Lis we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się lis, ktoś z kręgu Twoich znajomych będzie chciał wykorzystać Znajomość z Tobą do realizacji własnych celów.

Czego spodziewać się po osobach, którym przyśnił się lis? Spotkanie było przypadkowe, a łobuz po prostu przebiegł obok – wieszcz nie powinien bać się kłopotów, ale unikać sytuacji konfliktowych. Zobacz na kolanach natury puszyste piękno – święte tajemnice, aby dotrzymać słowa. We śnie, bezczelna kobieta wspięła się do stodoły i udusiła kury – będziesz musiał wytrzymać napaść osoby władczej i bezwzględnej. Godność w tej walce nie będzie łatwa do utrzymania. Być na polowaniu i zastrzelić zwierzę to ochrona własnych interesów, osiągnięcie sprawiedliwości.

Według sennika online lis jest obdarzony cechami przywódczymi. Widzieć zwierzę we śnie to wielki potencjał i szeroki wachlarz ambicji. Sen sugeruje, że na obecnym stanowisku nie masz szans na rozwój – zmień pracę. Lis kaleki, lis jednonogi pokazuje niepewność, zagubienie w myślach o własnej przyszłości.

Według książki snów lis na podwórku, który próbuje się ukryć, podejdzie do rozmowy z osobą śliską. Podziel na dwie części wszystkie informacje przyniesione przez tę osobę. Zobaczyć wiele malutkich szczeniaczków – plotki szybko się rozejdą i przyniosą wiele kłopotów. Pielęgnować potomstwo porzucone przez matkę, karmić je mlekiem – brać udział w niestosownym działaniu, przyczyniać się do łamania ogólnie przyjętych norm.

Co się śni o lisie według książki snów Wieszcza? Z gładkim, luksusowym futrem – na wielkie pokusy, które mogą zaćmić umysł. Niechlujstwo, brudy zapowiadają utratę pewności siebie, rozczarowanie tym, co ogrzewa duszę. Miller uważa, że złapanie bestii gołymi rękami to dobry znak: będziesz miał szansę wykazać się swoimi umiejętnościami i stać się poszukiwanym.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Marzenie chorego, umierającego lisa – tracisz wiarygodność w oczach innych. Łapać chytrość w lesie – to znaczy gonić za fantomem, śnić o czymś poza granicami, nie do zrealizowania. O czym śnisz, kupując zwierzę? Chcąc czynić dobro, ściągniesz na jego głowę wiele problemów. Lepiej powstrzymać inicjatywę i nie wspinać się tam, gdzie nie są zaproszeni. Lis pociągnął za sobą zająca – będziesz świadkiem polowania. Jeśli ptactwo zostanie skradzione, możesz stać się ofiarą oszustwa lub wyłudzenia; możesz również stracić źródło utrzymania. Wydawaj pieniądze mądrze, nie kupuj niepotrzebnych, bezużytecznych rzeczy.