Sen o teatrze może wyrażać poczucie zagubienia śniącego. Jeśli widziałeś Teatr we śnie – byłeś aktorem lub widzem to możesz mieć problemy z odnalezieniem się w otaczającej Cię rzeczywistości. Być może źle się czujesz z ludźmi z którymi spędzasz Czas lub źle się czujesz w miejscu, w którym mieszkasz. Jeśli tak właśnie jest to zastanów się dobrze co Ci przeszkadza? Może warto na jakiś Czas zmienić otoczenie?

Sam teatr w sobie jest sztuką. Sztuka ma na celu przedstawienie czegoś widzowi. Niektórzy całe swoje życie czują się jakby brali udział w takim właśnie przedstawieniu. Niestety wiele osób udaje w dzisiejszych czasach kogoś kim naprawdę nie są. Jeśli jesteś jedną z takich osób przemyśl swoje zachowanie. Zastanów się czy rzeczywiście warto udawać kogoś kim się nie jest? Czy warto marnować na to rzeczy?

Warto również się zastanowić dlaczego się udaje kogoś kim się nie jest. Zmusza  Cię do tego stanowisko jakie pełnimy? Boisz się, że ktoś Cie nie zaakceptuje? Tego jaki jesteś naprawdę? A może już tak daleko zaszedłeś w tych swoich kłamstwach, że nie wiesz jak z tego wyjść z twarzą? Jest jedno najlepsze rozwiązanie – po prostu to zrób. Przestań kłamać. Nie ma nad czym się zastanawiać. Po prostu trzeba “od zaraz” przestać. Innego rozwiązania nie ma, no chyba, że dalej chcesz kłamać.

Spodobała Ci się treść artykułu? Udostępniaj!

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo jeśli niniejszy artykuł nie odpowiada na wszystkie Twoje pytania lub Twój sen dotyczył czegoś zupełnie innego zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki snów. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Wyszuka ona za Ciebie poszukiwane frazy w treści wszystkich naszych interpretacji.