Sen w którym pojawia się Mechanik może mieć wiele znaczeń.

Jeśli widzisz we śnie mechanika dokonującego naprawy to spodziewaj się, że w twoim życiu pojawi się osoba, która pomoże Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Jeśli śni Ci się, że jesteś mechanikiem to znaczy, że odkryjesz nieznane Ci dotychczas talenty, które przydadzą się w wielu dziedzinach.

Widziałeś we śnie mechanika, który pracuje? Możesz spokojnie liczyć na wzrost wynagrodzenia. Śnisz o mechaniku, który odpoczywa? Otrzymasz nową pracę, ale aby kontynuować, będziesz musiał się przenieść do innego miasta.

Sen związany z mechaniką lub mechanizmami oznacza, że ​​w rzeczywistych okolicznościach jesteś zbyt ekspresyjny w swoich działaniach i nie zawsze dostosowujesz się do okoliczności. Co często prowadzi do niepożądanych rezultatów. Widzieć siebie we śnie w roli mechanika zwiastuje zmianę miejsca zamieszkania i bardziej aktywne zaangażowanie w sprawy.

Jeśli śniło Ci się, że jesteś mechanikiem, mogłeś się spotkać z takimi rzeczami jak:

Powgniatany, zużyty samochód może świadczyć o niskiej samoocenie. Wielki, imponujący pojazd, który przejeżdża przez przeszkody albo roztrąca je na boki. Może oznaczać, że dana osoba idzie do celu po trupach.

Obecność osoby udzielającej wskazówek zza pleców kierowcy albo siedzenie z tyłu i pozwalanie, aby ktoś inny prowadził, może świadczyć o przekazaniu kontroli nad własnym życiem innej osobie.

Sny o utracie panowania nad kierownicą są symbolami stresu i lęków. Występują w okresie ciąży (zarówno u kobiet jak i u mężczyzn) i są odbiciem wrażenia niezdolności zapanowania nad uczuciami. Pojawiają sę również podczas ważnych zmian w życiu, na przykład małżeństwa, rozstania, rozwodu. Każdego rodzaju znaczącej straty oraz w trakcie poważnej choroby, zwłaszcza raka.

Zobacz pozostałe znaczenia związane z samochodami i mechanikami:
– Zepsuty samochód
– Jeździć samochodem
– Czarny samochód
– Sportowy samochód

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu