Jeśli śniła Ci się złamana noga to uważaj na nieszczerą osobę , która działa na Twoja szkodę. Złamana noga może symbolizować problemy spowodowane przez zawiść. Kłody, które zostaną Ci rzucone w ten sposób pod nogi nie pozwolą Ci iść do przodu i realizować planów.

Złamana noga we śnie może być projekcją obaw związanych z przyszłością. Dotyczy to szczególnie osób zamkniętych w sobie oraz charakteryzujących się brakiem poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jesteś osobą bojącą się tego jak będzie wyglądała Twoja przyszłość, sny w których zdarzają się złamania kończyn, są wyparciem właśnie tych obaw. Złamana noga we śnie zazwyczaj niestety jest złym znakiem.

Sen o złamanej nodze może przytrafić się również tym, którym ostatnio wydarzyło się coś, co spowodowało duże cierpienie. Może to być rozstanie z partnerem lub partnerką, ciężka choroba, upokorzenie itp. W tym przypadku sny o nieszczęściu są konsekwencją codziennych rozmyślań o tym, co się wydarzyło, wyraża też brak akceptacji tego, co dzieje się w życiu danej osoby.

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Samą krzywdę można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śni Ci się ono w sytuacji gdy w prawdziwym życiu jest wszystko w porządku. Co innego gdy krzywda przyśni Ci się gdy w prawdziwym życiu wszystko Ci się sypie. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił krzywdę oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Dodatkowo mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów o podobnej tematyce. Przykłady: Odczuwanie lękubieda oraz niedostatek. Zachęcamy również do korzystania z naszej wyszukiwarki interpretacji snu. Pozwoli Ci ona na odnalezienie ciekawych interpretacji. Dodatkowo również zapraszamy do komentowania naszych interpretacji w sekcji komentarzy pod artykułami. Pozwoli nam to tworzyć lepsze treści oraz jeśli zajdzie taka potrzeba spróbujemy Ci pomóc zinterpretować Twój sen.