Chleb we śnie zapowiada, że za Twoje osiągnięcia i wysiłek czekają Cię wyrazy uznania, pochwały a może nawet nagroda. Chleb uosabia z jednej strony pracę i wytrwałość jakie trzeba włożyć aby upiec bochen chleba, ale z drugiej strony praca ta daje Owoce i zadowolenie.

Jeść chleb

– Jeśli śni Ci się, że jesz chleb to długo będziesz się cieszyć wynikami swojej ciężkiej pracy.

Świeże pieczywo

– Jeśli śni Ci się świeży, pachnący chleb to znaczy, że sukcesy przyjdą Ci łatwo.

Czerstwe pieczywo

– Jeśli śni Ci się czerstwy, nieświeży chleb to spodziewaj się, że Twoje wysiłki pójdą na marne. Nawet pomimo usilnych starań nie uda Ci się zrealizować zamierzeń.

Ciemne pieczywo

– Jeśli śni Ci się ciemny, pełnoziarnisty chleb to znak, że na swoje sukcesy będziesz musiał ciężko pracować.

Karmić chlebem / Dzielić się chlebem

– Sen, w którym karmisz chlebem innych ludzi lub zwierzęta zapowiada, że inni również będą korzystać z Twojej pracy. Dzielenie się z innymi sprawi Ci satysfakcję i radość, zwłaszcza, że otrzymasz wyrazy wdzięczności.

Jeśli we śnie pieczywo było uschnięte lub spleśniałe, to jest to zły znak dla śniącego. Dla niektórych może to zwiastować przeszkody w realizacji najbliższych planów, a dla innych porażkę w biznesie. Nie będzie trwać to wiecznie, ale warto się uzbroić psychicznie na niepowodzenia i stawić im czoła. Dzięki wytrzymałości i wytrwałości będziesz w stanie przetrwać każdą barierę i na końcu wyjść na tym zwycięsko.

Śniło Ci się, że częstowałeś chlebem obcych ludzi? Taki sen może mówić o Twojej hojności wobec innych. Być może pomogłeś komuś w prawdziwym życiu, kto kiedyś Ci się odwdzięczy i pomoże Tobie wyjść z problemów.

Sprzedawanie pieczywa we śnie może mówić, że zrobisz coś co potencjalnie może uratować komuś życie.

Krojenie chleba we śnie mówi o tym, że w prawdziwym życiu masz duże doświadczenie w swoim zawodzie. Wszystkie swoje sprawy masz pod kontrolą, a jeśli napotkasz problemy, to znajdą się ludzie, którzy będą w stanie udzielić Ci niezbędnej pomocy.