Mikołaj we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o mikołaju zapowiada pozytywne wydarzenia w życiu rodzinnym. Ci, którym śnił się Mikołaj skupią się teraz na rodzinie, będą chcieli więcej czasu spędzać z najbliższymi.

Przyśniło Ci się, że Święty Mikołaj dał ci prezenty we śnie? Jedno z twoich długoletnich pragnień zostanie spełnione. A jeśli zostawił prezenty dla wszystkich oprócz ciebie, to znaczy, że w pewnym momencie pozostaniesz w cieniu bardziej udanych ludzi. Ale wizja, w której siedzisz przy tym samym stole ze starym człowiekiem, oznacza dobrobyt.

Jeśli śniło ci się, że przymierzyłeś kostium Świętego Mikołaja, to znaczy, że w rzeczywistości ukrywasz coś przed przyjaciółmi. Kostium był na ciebie mały – te tajemnice uciskają, a jeśli ciągle poprawiasz kostium, bo był bardzo duży – brakuje ci pewności siebie i próbujesz “zatuszować” sprawy publiczne. I widzieć siebie we śnie jako Świętego Mikołaja na randce w przedszkolu,

O tym, co śnisz o prezentach pozostawionych przez Świętego Mikołaja pod drzewem, wielu ludzi jest zainteresowanych. Oto, co według cygańskiego sennik oznacza: marzenie, że dar cię ucieszył – oczekujesz spełnienia pragnienia; nie otrzymałeś tego, czego chciałeś – trudności w “zawieszeniu” swoich planów. Widzisz we śnie, jak Święty Mikołaj daje dzieciom zabawki? Poświęć czas dla swoich bliskich. Zabawki były jasne, a dzieci były z nich zadowolone – oczekują od teściów pokazu opieki. A jeśli to znajdziesz pod choinkową zabawką, o której w rzeczywistości śniłeś w dzieciństwie, ale nie dostałeś – to jest to znak odrodzenia czegoś utraconego (uczucia, związki, powrót zagubionego przedmiotu).

Nieoczekiwane i praktycznie niemożliwe wydarzenia pojawią się wkrótce w twoim życiu, jeśli śniłeś, że spotkałeś się w lesie z prawdziwym Mikołajem i panną śnieżną. Panna śnieżna coś ci mówiła, śpiewała piosenki, śmiała się – radość nie będzie ci długo czekać. Jeśli zobaczysz, że panna śnieżna jest smutna lub milcząca – jest to znak, że będziesz musiał dokonać czynu, przewyższającego twoje zdolności i umiejętności – mówi wschodni śniący.