Sen o oczekiwaniu prezentu, może być wskazówką odnośnie dwóch kwestii- zdarza się, że wiąże się z wydarzeniami, które mają dopiero nadejść – wówczas chodzi najczęściej o jakieś ważne (pozytywne w skutkach ) spotkanie, rozmowę, randkę, pojednanie z kimś, z kim jesteśmy skłóceni lub inne zdarzenie, ale zawsze powiązane z drugą, z jakiegoś powodu ważną dla nas osobą. Ale sen tego rodzaju może być też po prostu odzwierciedleniem naszej wewnętrznej postawy wobec świata – być może czasem trochę zbyt biernej. Może być to podpowiedź by zamiast bezczynnie czekać aż coś się samo wydarzy lub zostanie nam dane, samemu podjąć wysiłki, zmierzające do osiągnięcia tego czego pragniemy.

Dla osób przedsiębiorczych taki sen jest symbolem udanych transakcji finansowych. W pracy czeka Cię dobrobyt, uda Ci się zrealizować swoje cele biznesowe oraz pozyskać nowych klientów. Swoje zyski warto dalej zainwestować, gdyż teraz masz najlepszą do tego okazję.

Oczekiwanie prezentu od zmarłej osoby wskazuje na żałobę i smutek śniącego. Tęsknota za zmarłym bliskim jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, dlatego taki sen nie powinien Cię niepokoić. Pamiętaj, że nie musisz być w tym sam, kontakt z rodziną i bliskimi jest jak najbardziej wskazany.

Co oznacza sen, w którym oczekujesz prezentu w postaci szczeniaka? Taki sen mówi, że wkrótce osoba z Twojego otoczenia będzie powodem Twoich nowych kłopotów. W wielu przypadkach takie działanie będzie celowe, dlatego bądź czujny na toksyczne osoby.

Dla kobiety taki sen jest symbolem pożądania i pasji. Wkrótce otrzymasz okazję na zrealizowanie swoich planów i udać się we wspaniałą podróż za granicę. Sennik również zwiastuje poznanie atrakcyjnego, ciekawego mężczyzny, z którym uda Ci się nawiązać dłuższą relację.

Niekiedy taki sen mają kobiety spodziewających się narodzin dziecka. W takiej sytuacji należy sen potraktować jako dobry znak. Wykorzystaj swoje lepsze samopoczucie w nadchodzących miesiącach. Więcej relaksu i odpoczynku od codziennych spraw jest również niekiedy wskazane.