Sandały we śnie zapowiadają długa drogę do celu. Jeśli śniło Ci się, że nosisz Sandały to znaczy, że jesteś osobą, która wie czego chce, jest konsekwentna w działaniach a jednocześnie nie ma wielkich wymagań i jest skłonna do poświęceń. Dzięki takim przymiotom Uda Ci się osiągnąć wszystko co zaplanujesz.

Co oznacza sen, w którym kupuję sandały? W rzeczywistości mogą na Ciebie czekać pozytywne doznania i okazja na nawiązanie nowych znajomości. Jesteś osobą kreatywną, towarzyską i pełną energii, dlatego najbliższy czas będzie należał do Ciebie. Taka wizja ma szczególne znaczenie jeśli w najbliższym czasie planuje dowolną formę odpoczynku. Wakacje, wyjazd na jezioro czy nawet wieczór do kina sugerują, że Twój czas będzie należał do niezwykle udanych.

Śniło mnie się, że dostałam w prezencie sandały, co to może oznaczać? Taki sen może oznaczać, że bliska Ci osoba nie zawsze wie czego chcesz. Istnieje szansa, że coraz bardziej będziesz się oddalać do swojego partnera lub czeka was ochłodzenie nastrojów w domu. Taki kryzys może być tylko chwilowy o ile oboje postanowicie, że praca nad waszym związkiem jest najwyższym priorytetem. W innym wypadku warto już teraz określić oczekiwania wobec najbliższej wspólnej przyszłości.

Znalazłam sandały na ulicy we śnie, jakie to ma znaczenie? Wkrótce może otrzymać nieoczekiwane wieści lub odpowiedź na pytanie, które nie dawało Ci spokoju. Nie każda wiadomość będzie dobra, dlatego się warto na wszelki wypadek uzbroić się psychicznie. Niekiedy to także znak, że ktoś z bliskich Ci osoby wymaga Twojej pomocy. Dobra wiadomość jest taka, że nie tylko jesteś w stanie jej pomóc, ale i odmienić jej życie na lepsze.

Co oznacza sen, w którym widziałam zniszczone sandały? Taki sen wskazuje, że czeka Cię przemiana duchowa. Wkrótce masz szansę dojrzeć i przejrzeć na oczy. Zmiana obecnych priorytetów korzystnie wpłynie tylko na życie Twoje, ale na wszystkich, z którymi dzielisz życie.