Datki we śnie mogą mieć kilka znaczeń w zależności od tego, czy śni Ci się że to Ty dajesz komuś jałmużnę czy jesteś osobą, która Datki przyjmuje.

Jeśli śniło Ci się, że jesteś darczyńcą to znaczy, że jesteś osobą wspaniałomyślną i hojną, która chętnie niesie pomoc innym. W realnym życiu również pojawi się ktoś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy (niekoniecznie materialnej) i Ty mu tej pomocy z radością udzielisz.

Jeśli śniło Ci się, że otrzymujesz jałmużnę to prawdopodobnie niedługo wyciągniesz rękę po pomoc i zostaniesz nią obdarzony. Niestety ten sam sen może mieć również inne znaczenie. Jeśli w Twoim życiu doszło do sytuacji w której otrzymałeś jakąś pomoc, “jałmużnę”, a w śnie otrzymałeś datek, bardzo możliwe, że nie jest to pomoc bezinteresowna, a w przyszłości przyjdzie Ci za to jeszcze zapłacić. Niestety nie będzie to przyjemne dla Ciebie.

Jeżeli w prawdziwym życiu stoisz przed decyzją czy pomóc bliskiej Ci osobie, a we śnie ujrzysz jak ktoś daje Ci datek lub jałmużnę, nieważne czy będzie to w formie pieniężnej, czy też w formie przekazania jakiejś rzeczy, bardzo dogłębnie przemyśl kwestię pomocy bliskiemu. Taki sen może zwiastować problem w którym Ty sam możesz być, tj. potrzeba czyjejś pomocy. Nigdy nie wiesz kiedy będziesz czegoś potrzebować.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: jałmużna