Obierać warzywa we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obieraniu warzyw zapowiada powodzenie w życiu rodzinnym. Obieranie warzyw we śnie zwiastuje porozumienie i długą Miłość pomiędzy małżonkami oraz pomyślny Czas w wychowaniu dzieci.

Obierać warzywa we śnie to zapowiedź w prawdziwym życiu ciężkiej pracy, która nie szybko przyniesie widoczne rezultaty. Niektórzy obieranie warzyw nazywają wręcz syzyfową pracą, gdyż czasem po prostu końca nie widać. Dla wielu praca z warzywami jest czymś wręcz ciężkim, gdyż nierzadko wiąże się to z jakimiś ranami, czy poniszczeniem dłoni.

Obieranie warzyw we śnie może być również symbolem pewnego rodzaju cierpliwości i pracowitości. A może w prawdziwym życiu wręcz Ci tych cech brakuje? Może chciałbyś te cechy wypracować?

Obieranie warzyw może być powiązane z pokazywaniem swojej prawdziwej twarzy. Wiele osób w dzisiejszych czasach ukrywa swoje prawdziwe ja. Zdarcie tej zewnętrznej powłoki może pokazać znacznie inną osobę.

Śniło Ci się, że pracujesz w dziale warzyw w dużym supermarkecie i codziennie musisz obierać marchewki i inne warzywa – sen oznacza, że będziesz miał okazję rozstać się z irytującym związkiem, prorokuje Wschodni Sen. Widzieć siebie na bazie warzyw, zbierać brudne warzywa – powstrzymać się w najbliższej przyszłości w swoich objawieniach, ostrzega wielka księga snów. Obieranie buraków w magazynie – wkrótce poznasz sekret.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.