Sen o mieszkaniu zapowiada, że wszelkie sprawy rodzinne rozwiążą się pomyślnie. Osoby, które powodują zmartwienia zmienią swoje postępowanie.

Znaczenie snów z widokiem mieszkania

Jeśli, Rodzina cierpi z powodu kłopotów finansowych to Uda się rozwiązać ten problem. Mieszkanie we śnie może też zapowiadać, nowe początki w rodzinie, takie jak małżeństwa i narodziny. Może się też okazać, że ktoś z naszych bliskich upora się z chorobą.

Dla niektórych osób taki sen zwiastuje ważne zmiany finansowe. Pozytywne czy negatywne zależy od wystroju wnętrza. Stara, zaniedbana kawalerka może świadczyć, że wkrótce czekają Cię ważne wydatki, które będą nieuniknione. Każdy grosz się liczy, dlatego nie ulegaj impulsywnym wydatkom i zaoszczędź trochę pieniędzy. Bogaty wystrój wnętrza, luksusowe mieszkanie może świadczyć, że wkrótce poprawisz swój stan majątkowy. Być może uzyskasz spadek po krewnym, poznasz zamożnego mężczyzny, a dla osób przedsiębiorczych to znak przez zbliżającą się premią w pracy.

Co oznacza sen, w którym Twoje mieszkanie dotknęła jakaś katastrofa? Spalony dom, to znak, że żyjesz w głębokim stresie i jesteś na granicy depresji. Przejmujesz się wieloma sprawami i czujesz, że nie masz wpływu na obecne wydarzenia. Sennik radzi, żeby nie trzymać tego w sobie i udać się po pomoc do terapeuty.

Zalane mieszkanie lub jego naprawa – co mówi o tym sennik?

Zalane mieszkanie przez powódź bądź pękniętą rurę wodociągową, to sygnał, że Twoje relacje z partnerem są napięte. Pomiędzy wami narasta coraz większy dystans emocjonalny, który prowadzi do ochłodzenia nastrój w domu. Komunikacja jest podstawą każdego udanego związku, dlatego jeśli wam zależy na poprawieniu relacji, zacznijcie częściej ze sobą rozmawiać. W innym przypadku warto się zastanowić czy jest sens być w związku nad którym nie chce się pracować.

Dokonywanie napraw w mieszkaniu, to szczególny dobry znak dla osób młodych. Taki sen przepowiada, że otrzymacie wkrótce okazję na zrealizowanie swoich planów, które od długiego czasu nie dawały wam spokoju. Warto wykorzystać ten pogodny nastrój, żeby zacząć myśleć o przyszłości i wyznaczyć sobie dalsze cele.