Sen o jeżynach zapowiada powodzenie w sprawach zawodowych, interesach i inwestycjach. Zwłaszcza jeśli śni ci się, że jesz jeżyny to oznacza, że już wkrótce będziesz korzystać z owoców swojej pracy. Jeśli, jeżyny we śnie są słodkie oznacza, poczujesz ulgę i spełnienie, okaże się, że twoja praca i konsekwencja w działaniu opłaciły się

Taki sen dla niektórych może stanowić symbol mądrości i nagrody. Twoja ciężka praca się popłaci i zostanie doceniona przez wpływowe osoby. Sprawi, to Tobie nie tylko wiele satysfakcji, ale także pozwoli Ci to uzyskać awans lub premię.

Miałeś sen, w którym widziałeś jeżyny? Taka wizja może zwiastować zdradę ukochanej osoby. Warto pamiętać, że taki sen nie jest przepowiednią przyszłości, dlatego zanim wystosujesz oskarżenia, upewnij się, że są one zasadne. Sen ten może być spowodowany nadmierną zazdrością o swojego partnera lub partnerkę. Długotrwały oraz szczęśliwy związek jest przede wszystkim zbudowany na zaufaniu i komunikacji. Wszelkie swoje obawy warto omówić z bliską Tobie osobą.

Dojrzałe owoce

Dojrzałe jeżyny we śnie bez wątpienia symbolizują wspaniałe perspektywy. Będziesz w stanie zrealizować swoje plany, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju. Jest to świetny moment, żeby zaplanować swoje najbliższe wakacje i w pełni wykorzystać zasłużony odpoczynek. Wyjazd poza miasto pozwoli nie tylko zregenerować siły, ale także poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację.

Dla mężczyzny jedzenie jeżyn we śnie może oznaczać poznanie wpływowej, pięknej kobiety. Znajomość z nią będzie w stanie odmienić Twoje życie na lepsze.

Co oznacza sen, w którym jeżyny znajdowały się nisko prawie przy ziemi? Taki sen mówi osobie śniącej, że musi ciężko pracować, aby osiągnąć swój cel. Niekiedy jest to znak, że stawiasz przed sobą trudne, wręcz niemożliwe zadania. Warto opuścić nieco poprzeczkę i odnosić sukcesy małymi kroczkami.

Dla młodych dziewcząt zbieranie jeżyn jest dobrym znakiem. Jesteś w stanie prawidłowo dysponować pieniędzmi i najlepiej dobierasz okazję. Cecha ta będzie szczególnie przydatna przy zakładaniu własnej rodziny.