Agresja we śnie może być przejawem żalu i złości w stosunku do znanej nam osoby. Jeśli śniło Ci się, że przejawiasz agresję w stosunku do konkretnej osoby to bardzo prawdopodobne, że masz do niej pretensje, żal albo nawet nienawiść, której nie jesteś w stanie wyrazić realnym życiu. Sen, który obrazuje Twoja agresję w stosunku do tej osoby jest katalizatorem, pomagającym w pozbyciu się negatywnych emocji i odzyskaniu równowagi. Jeśli śniło Ci się, że ktoś przejawia agresję w stosunku do Ciebie to być może obawiasz się, że ta osoba jest do Ciebie wrogo nastawiona i może mieć złe intencje.

Sen w którym zostałeś zaatakowany przez zmarłego, może wskazywać, że ​​czujesz skruchę z powodu nieoddania należnego hołdu tradycjom rodzinnym lub nie poświęcasz wystarczającej uwagi starszym i dalszym krewnym. Wpierw zapewne będziesz rozpatrywać ten sen jako koszmar, aczkolwiek zazwyczaj sny są powiązane z tym co się dzieje w naszym życiu, tak więc warto je interpretować.

Świadek agresji

Interpretacja snów gdzie jesteś świadkiem agresji:
– ostrożnie ukrywasz negatywne emocje, bojąc się pokazać je osobiście, nawet we śnie;
– agresja we śnie odzwierciedla prawdziwe poczucie nieznanego niebezpieczeństwa;
– konflikty wokół ciebie symbolizują pragnienie szczerego wyrażania swoich uczuć;
– wrogie środowisko we śnie świadczy o odrzucaniu samego siebie.

Pozostańmy w kontakcie

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazała się agresja? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu masz styczność z agresją. Jesteś ofiarą agresji? A może sam jesteś tyranem, który postanowił przemyśleć i zmienić swoje zachowanie?

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem ? .

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Agresja, Tyran, Płaczące dziecko

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.