Sen o ukłonach zapowiada zawarcie znajomości z bardzo ważnymi osobami, które w przyszłości mogą mieć wpływ na Twoje życie zawodowe.

Motyw kłaniania się we śnie – co oznacza? 

Jeśli śniło Ci się, że ktoś bije przed Tobą Pokłony to znaczy, że dzięki nowopoznanym osobom osiągniesz sukces, będą one wspierać Twoje przedsięwzięcia. Sen w którym Ty musisz się kłaniać zapowiada trudności w sprawach zawodowych wynikające ze zbyt dużego zaufania w pomoc innych.

Samo kłanianie się ma wyraz pewnego rodzaju poddaństwa, szacunku oraz uległości. Już od dawna, nawet w średniowieczu kłanianie się przed kimś stanowiło formę oddania hołdu, poddania się komuś. Miało to również wyraz posłuszeństwa. W dzisiejszych czasach samo kłanianie daje wyraz szacunku przez wiernych, podczas Mszy Świętych można zobaczyć jak wierni gdy kapłan podnosi hostię kłaniają się. Po prostu spuszczają głowy w dół oraz powtarzają słowa modlitwy. Oczywiście nie jest to jedyne znaczenie. W dzisiejszych czasach ukłon może oznaczać dodatkowy element okazania komuś szacunku, np. na przywitanie. Nie jest to jednak w obu opisanych przypadkach pełny ukłon.

W niektórych sztukach walki zawodnicy przed oraz po walce kłaniają się sobie. Również ukłony są częstym elementem przywitania w niektórych kulturach azjatyckich. Jest to bardzo charakterystyczne.

Jak interpretować sny i dlaczego to takie ważne? 

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu