Sen o koralach zapowiada Romans w pracy. Zwłaszcza jeśli kobiecie śni się, że nosi na szyi Korale to być może niedługo zakocha się w kimś, z kim łączą ją stosunki zawodowe.

Znaczenie snów z symboliką korali 

Jeśli mężczyźnie śni się, że obdarowuje kobietę koralami to być może zakocha się w kimś z kim pracuje na co dzień. Jeśli widzi we śnie kobietę noszącą Korale to być może koleżanka z pracy po kryjomu darzy go uczuciem.

Praktycznie od zaorania dziejów obdarowywanie kobiety przez mężczyznę było znakiem pewnego rodzaju sympatii. Zazwyczaj była to sympatia o charakterze romantycznym, ale niekoniecznie. O ile kiedyś takim gestem obdarowania mogło być podarowanie owocu. To im coraz bliżej nowożytności, tym te dary były coraz bardziej znaczące. W średniowieczu oczywiście wiele zależało od tego do jakiej grupy społeczeństwa dany śmiałek należał. Osoba z tej uboższej grupy mogła sobie pozwolić na jakieś rękodzieło. Niemniej jednak dla osób zamożnych te dary były o wysokiej wartości materialnej. Tak też już pozostało aż do dziś. Wielu mężczyzn chcących obdarować swoje wybranki wybiera się do sklepu z biżuterią i często oddaje swoje ciężko zarobione pieniądze, kosztem innych przyjemności, na coś błyskotliwego dla swojej ukochanej.

Jak interpretować sny z koralami i naszyjnikiem?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Kto nosił ten naszyjnik?
  • Czy kobieta obdarowana koralami nosiła ten naszyjnik na jakąś okazję? Czy na co dzień?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu