Hotel we śnie postrzegany może być jako miejsce wypoczynku, ale również jako miejsce schadzek, miejsce schronienia lub ucieczki.

Symbolika hotelu w snach

Hotel pojawiać się może w snach osób, które zdradzają swojego partnera/partnerkę i być wyparciem pragnienia wycofania się ze związku. Dotyczy to szczególnie przypadków zdrady poza mieszkaniem kogokolwiek ze związku.

Sen o hotelu może przytrafić się osobom, które mieszkając z partnerem/partnerką przez jakiś czas, zdążyły się znudzić takim stanem rzeczy lub z jakiegoś innego powodu mają dość wspólnego życia i chcą się z niego wycofać. W takich przypadkach Hotel we śnie postrzegany jest jako miejsce schronienia

Hotel jako miejsce schronienia pojawia się też w snach osób, które często nawiedzają myśli o treściach prześladowczych, które boją się miejsca zamieszkania lub okolic swojego domu i często myślą o przeprowadzce.

Jak jeszcze można interpretować sny z widokiem hotelu?

Pamiętaj przy interpretacji snu w którym widziałeś / widziałaś hotel o tym żeby zwrócić uwagę na to gdzie mieści się ten hotel(kraj w którym mieszkasz? Może coś za granicą? Góry? Nad jeziorem? Morze?). Następnie musisz się zastanowić w jakim celu się tam znalazłeś. Pojechałeś na wakacje z rodziną? Zostawiłeś dzieci w domu z opiekunką, a Żonę zabrałeś na wypoczynek tylko we dwoje? Może wyjechałeś z kochanką poza miasto żeby się wyszaleć? A może wyjechałeś sam żeby od wszystkiego odpocząć i przemyśleć kilka spraw?

Następnie weź pod uwagę co robisz na tym małym „urlopie”. Odpoczywasz? Załatwiasz sprawy biznesowe? Może baraszkujesz z kochanką całymi dniami w łóżku? Może korzystasz z tego, że jesteś z daleka od pracy i miasta w którym przebywasz na co dzień ? To wszystko ma znaczenie!

Jeśli nie udało Ci się samodzielnie zinterpretować swojego snu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Wprowadź kluczowe hasła, słowa które w jakiś sposób są powiązane z tym co Ci się śniło.

Dodatkowo mogą cie zainteresować następujące artykuły: Hotel, spać w hotelu