Indyk we śnie znaczenie | Sennik Online

Indyk we śnie zapowiada dobrobyt i bogactwo. Jeśli śniło Ci się, że hodujesz indyki to oznacza, że będziesz zbierać Owoce swojej pracy już niedługo. Jeśli śniło Ci się, że jesz potrawę z indyka to spodziewaj się, że ktoś bliski zadba o Ciebie.

Zgodnie z symboliką snów, indyk jest symbolem arogancji i przepychu. Wiedząc o tym, nietrudno zgadnąć, o czym jest sen z indykiem: ten ogromny ptak widziany we śnie symbolizuje arogancję i arogancję śpiącego. A jeśli chcesz wiedzieć, co oznacza sen, w którym gotujesz jedzenie z drobiu z indyka, widzisz chore ptaki i inne podobne historie – nie ma nic łatwiejszego. Książka marzeń pomoże ci!

Widzenie we śnie czarnego indyka, co ważne, spacerującego wśród innych ptaków, jest dobrym znakiem dla tych, którzy prowadzą interesy. Książka marzeń Millera przepowiada, że śpiący odniesie sukces w negocjacjach biznesowych i podpisaniu umowy. Śniłeś o małych indykach biegających po ptasim dziedzińcu? Z niewielkim, ale stałym zyskiem. Marzy, byś obserwował czarnego indyka? W ciągu kilku następnych dni pieniądze będą się do Ciebie „przyklejać”. Nie przegap chwili na wzbogacenie się, radzi nowoczesna książka marzeń.

Śniło Ci się, że zostałeś zaatakowany przez małe pisklęta indyka? Nie będzie ci trudno pozbyć się konkurentów, są to dzieci w porównaniu z tobą. Śniło Ci się, że widzisz liczne ugryzienia na nogach pozostawione przez głodne i złe ptaki – zazdrośni ludzie nie wyrządzą ci żadnej znaczącej szkody, ale dobrze Cie zdenerwują. Śniło Ci się, że uciekasz przed indykiem biegnącym za tobą? Może to oznaczać, że za bardzo boisz się wydarzeń, które Cię czekają.

Śniło Ci się wiele martwych indyków? Zwracaj uwagę na swoje zdrowie, jeśli nadal jest to normalne – podejmuj środki zapobiegawcze, jeśli jesteś już chory – skontaktuj się ze specjalistą.

Zapraszamy do pozostawiania komentarzy pod artykułem oraz udostępniania interpretacji w mediach społecznościowych. Jeśli interpretacja nie jest wystarczająca, skorzystaj z wyszukiwarki na naszym portalu.