Świt we śnie znaczenie | Sennik Online

Świt we śnie zwiastuje nowy początek. Jeśli miałeś sen o świcie lub o wschodzie słońca to znaczy, że w Twoim życiu pojawia się idealny moment na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, nowych związków czy rozpoczynanie biznesu.

Świt jest początkiem nowego dnia. I nietrudno zgadnąć, o czym jest taki sen. Zobaczyć ten fascynujący spektakl w swoich marzeniach jest dla szczęścia i sukcesu. Są jednak różne wschody słońca, więc kiedy o nim śnisz, powinieneś wziąć pod uwagę wiele szczegółów: czy pogoda była czysta, czy pochmurna, gdzie i z kim cię złapał. Wiedząc o tych wszystkich małych rzeczach, śpiący może z łatwością opowiedzieć ci o twoim śnie.

Jeśli w swoim śnie spotkałeś się ze świtem – oczekujesz sukcesu w poczęciu, obiecuje nam znany psycholog Gustav Miller. Prawda tej interpretacji jest jednak tylko wtedy, gdy nie widzisz nic wokół siebie. Ponadto, to sen może być zwiastunem rozczarowania w czasie, gdy szczęście jest bardzo bliskie.

Nudny jesienny poranek zapowiada rozczarowanie śpiącego w sobie i w swoich możliwościach, przepowiada nowoczesny śpiący. Widząc świt pochmurnego deszczowego dnia we śnie, będziesz rozczarowany. Jeśli śniło ci się, że wschód słońca z jasnego nieba staje się smutny, to człowiek, któremu ufałeś, zawiedzie cię.

Aby spotkać się z jasnym wschodem słońca – szczęście już ci się spieszy, cieszy się księżycowy sen. Śnisz, że śpisz i pierwsze promienie słońca ślizgają się po twojej twarzy – wkrótce kłopoty miną, ustępując miejsca radości. Śniło się, że nad wschodzącym słońcem osiadł piękny półokrąg chmur – na początku nowego związku prorokuje Sennik online .

Jeśli we śnie w chwili, gdy noc zostaje zastąpiona przez wschód słońca, przedmioty wokół ciebie są wyraźnie widoczne – dla radości i zabawy. Ale jeśli mgła nocy jest tak gęsta, że nic nie widać, będziesz smutna bez powodu.

Co jeszcze może oznaczać taki sen?

Śniło Ci się, że oglądasz świt na morzu – w karierze zawodowej wszystko będzie gładkie, jeśli morze będzie wtedy spokojne. Burza jest oznaką zmiany kariery: nie bolało cię – do awansu, bolała cię woda – do redukcji. Podziwiaj wschód słońca na górze – mimo trudności, dotrzesz na szczyty, do których aspirowałeś. Jeśli o świcie na górze wieje silny wiatr – plotkarskie potwory mogą zaszkodzić karierze, ostrzega sennik online. Świt złapał cię na drodze – jesteś na progu czegoś nowego w życiu zawodowym. Możesz zdecydować się na zmianę pracy.