Błękitna sukienka we śnie znaczenie | Sennik Online

Błękitna sukienka

Jeśli śniło Ci się, że nosisz błękitną sukienkę spodziewaj się .platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku. Błękitna sukienka we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz błękitną sukienkę zapowiada niespełnioną miłość i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak „happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku. Nie mogąc podjąć wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o błękitnej sukience może być też zbyt nieśmiała i delikatna,. aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Błękitna sukienka we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spełnią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w błękitnej sukience może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią. Jeśli mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z błękitnej sukienki to znak, że platoniczne uczucie, którym darzy tę kobietę nie ma przyszłości.

Dla młodej damy, ujrzenie we śnie ślicznej błękitnej sukienki na weselu jest zapowiedzią o zbliżającym się spotkaniu z zachwyconym wielbicielem o najbardziej szlachetnych intencjach. Jeśli we śnie jesteś damą, która nosi błękitną sukienkę – prawdopodobne, że wkrótce Twoja miłość do kogoś zostanie odwzajemniona.

Dla kobiety błękitna suknia ślubna jest oznaką sukcesu w męskim społeczeństwie. Jeśli suknia była rozdarta, to spodziewaj się kłótni z ukochanym mężczyzną, która spowoduje, że oboje dojrzejecie. Zaniedbała błękitna suknia zapowiada chłodne relacje z partnerem.

Nowa sukienka

Jeśli dziewczyna widziała siebie we śnie w nowej, błękitnej sukience przed lustrem – może być to wskazówką, że Twoi rywali Ciebie się boją i darzą szacunkiem. Noszenie błękitnej sukienki może również zwiastować podróż, a dla kobiety zajmującej się biznesem, podróż służbową. Im bardziej spektakularna sukienka, tym ciekawsza będzie podróż, a im nowsza sukienka, tym podróż bezpieczniejsza.