Sen o rannym koniu mówi, ze jesteś blisko związany z osobą, która nie jest warta Twego zaufania. Jeśli śnił Ci sie ranny koń to bądź czujny ponieważ Twoja dobroć może zostać wykorzystana przez wyrachowaną osobę, która jest przy Tobie tylko ze względu na chłodna kalkulacje.

Dla osoby przedsiębiorczej to może być negatywny znak. Ostatnie decyzje nie były w pełni przemyślane i poniesiesz z tego tytułu konsekwencje. Wyciągnij wnioski ze swoich błędów i bądź cierpliwy, wtedy wyjdziesz na prostą. Czasami warto zwolnić na dzień. Wziąć troszkę czasu wolnego i przemyśleć co się wokół Ciebie dzieje.

Jakie ma znaczenie sen, w którym to Ty zadajesz ciosy? W rzeczywistości możesz być osobą, która ma tendencję do ignorowania zdanie innych osób. Lubisz postawić na swoim i mieć ostateczne zdanie w każdym sporze. Jest to dobra postawa w biznesie i dla osób prowadzących samotny tryb życia. Jesteś osobą niezależną, która wie czego chce i jak do tego dotrzeć. Niemniej jednak jeśli planujesz życie z drugą osobą musisz nauczyć się chodzić na kompromisy. Weź pod uwagę zdanie bliskich, bo inaczej zostaniesz zupełnie sam kiedy będziesz potrzebować pomocy.

Jakie są inne interpretacje?

W mitologii greckiej czworonożny przyjaciel człowieka symbolizuje przeszłość. Dlatego według sennika online pojawiające się we śnie psy mogą być projekcją nieudanych prób pogodzenia się tego z przeżytymi doświadczeniami. Zastanów się czy zdarza Ci się choć raz dziennie wspomnieć jakieś niemiłe wydarzenie z przeszłości i jak często te wspomnienia pojawiają się na co Dzień w Twoich myślach. Symbol psa pojawiający się w Twoich snach może być przejawem braku zgody. Na przykład na to jak przeszłe wydarzenia wpłynęły na Twoje dzisiejsze życie.

Oczywiście ranny koń jest czymś okropnym dla właściciela, który jest zżyty ze swoim czworonogiem. Ranny koń we śnie może oznaczać Twoje podświadome poczucie obowiązku, że powinieneś bardziej zadbać o swojego pupila. Poświęcać mu więcej czasu i uwagi.