Jeśli śniło Ci się, że kaszlesz to postaraj się powstrzymać od wszelkich przemyśleń na temat swoich dotychczasowych osiągnięć i porównywania się do innych. Takie zachowanie, w najbliższym okresie może sprawić, że będziesz mieć tendencję do zatrzymywania się w miejscu i porzucania rozpoczętych spraw.

Sen o ciężkiej chorobie może się przyśnić również hipochondrykom. Niestety wiele osób jak coś im się dzieje, dostrzega jakieś zmiany w swoim organizmie lub na ciele, próbuje diagnozować się przez internet. W internecie zazwyczaj są dwa typy komentarzy. Pierwszy typ informacji to po prostu kłamstwa wyssane z palca, które są tworzone tylko dla zarobku.

Drugi typ informacji to ogólne informacje, chociażby jak: Jeśli boli Cie głowa, możesz mieć nowotwór przesadki czy czegoś innego. Na podstawie takich informacji osoby wyciągają pochopne wnioski i się zamartwiają, męczą, myślą o tym. Wmawiają sobie, że jeśli taka informacja jest w internecie(to jest chyba słowo klucz), to znaczy, że oni tą chorobę mają. Oczywiście w większości przypadków zwykła wizyta u lekarza pozwala odkryć, że te informacje nie były prawdziwe.

Osoby prowadzący własną działalność gospodarczą taki kaszel we śnie mogą zinterpretować jako koniec kariery zawodowej. Miej na oku swoich konkurentów, bo dołożą oni wszelkich starań, aby uzyskać większy zysk i dodatkowe udziały w rynku. Najważniejsze, żeby nie popaść w konflikty, ale też nie zapominać, że gra będzie prowadzona zgodnie z Twoimi zasadami.

Chora matka we śnie, która jednocześnie zachowuje swoją urodę, może być oznaką nadchodzącego dobrobytu i spokoju. Masz świetną okazję, aby zrealizować wszystkie swoje plany, ale musisz się spieszyć, bo szczęście nie będzie długo na Ciebie czekać.

Obraz chorej kobiety pojawia się także wtedy, gdy Twoja podświadomość boi się o przyszłość swoich bliskich. Niepewność jest normalnym stanem dla każdej osoby, więc jeśli zobaczyłeś chorą matkę we śnie, zapamiętaj emocje, które Ci wtedy towarzyszyły. Pozwoli to na lepsze zrozumienie co spowodowało ten sen.