Mgła we śnie ukazuje niejasności i wątpliwości trapiące człowieka.

Widok mgły w Twoich snach według sennika

Jeśli śni się Tobie scena, w której przedzierasz się przez gęstą mgłę, może to oznaczać, ze na co Dzień walczysz z wątpliwościami dotyczącymi różnych spraw życia osobistego. Mogą one dotyczyć związku, który z dnia na Dzień jest dla Ciebie coraz mniej satysfakcjonujący lub dotyczyć relacji z najbliższymi osobami (szczególnie z rodziną), które nie są dla Ciebie do końca jasne. Mogą być też odwołaniem się do ostatnio przeżytych sytuacji, których byłeś uczestnikiem, a których do końca nie rozumiesz.

Mgła we śnie oznacza również wewnętrznie przeżywany mrok. Może śnić się osobom znajdującym się aktualnie w depresji, które niechętnie podejmują jakiekolwiek codzienne czynności. W takim przypadku, jeśli sen o mgle się powtarza a przygaszony nastrój trwa kilka tygodni należy bezzwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc. Sama mgła przysłania nam całe otoczenie wokół nas. Gdy mgła jest wystarczająco gęsta, może się okazać, że nie wiemy czy w dobrym kierunku zmierzamy.

Sen z mgłą na wodzie

Gdy idziesz po ulicy zawsze możesz się zatrzymać, spojrzeć itd. Natomiast wyobraź sobie, że jesteś na wodzie. Płyniesz łodzią i nie widzisz co jest przed Tobą. Bardzo łatwo wpłynąć w inną łódź lub w jakąś inną przeszkodę na wodzie czy to przy lądzie.

Tak samo możesz się czuć w trakcie depresji. Nie wiesz co się dzieje, boisz się, że spotka Cie coś złego. W takiej sytuacji warto spotkać się z psychologiem. Jeśli zajdzie taka potrzeba on Cie pokieruje do psychiatry lub innego lekarza, który będzie w stanie Ci pomóc.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować równiez sny o podobnej tematyce: Mieć lęki, strach, pogrążyć się w żałobie